08 Temmuz 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA İYİ PARTİ'NİN CANİK ADAYI ATIF YİĞİT SAHADA FIRTINA GİBİ ESİYOR

Samsun'da İYİ Parti'nin Canik adayı Atıf Yiğit sahada fırtına gibi esiyor

Samsun'da İYİ Parti'nin Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Canik ilçesinde adeta fırtına gibi esiyor. Atıf Yiğit, Canik ilçesinde sahada sergilediği performans ile dikkat çekiyor.

12 Şubat 2019 Salı 13:09 SİYASET

Samsun'da İYİ Parti'nin Canik Belediye Başkan adayı olan Atıf Yiğit, ilçede seçim çalışmalarını sürdürürken vatandaşların da ilgisini çekiyor.


Samsun'da İYİ Parti'nin Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit, Canik ilçesinde adeta fırtına gibi esiyor. MHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçen ve İYİ Parti'nin Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit, seçim çalışmaları sırasında vatandaşlarla kurduğu samimi diyalogla da dikkati çekiyor. 

Ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlarla kimi zaman vücut dili ile kimi zaman şakalaşarak, kimi zaman evlerine misafir olarak irtibat kuran Atıf Yiğit, Canik ilçesinde sergilediği performans ile adını konuşturmaya başladı.

Esnaf ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde sık sık, "Ne makamımız olacak ne de makam aracımız" diyen İYİ Parti Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit, 31 Mart yerel seçimlerini kazanma arzusunda olduklarını tüm çalışmalarının ise bu yönde olduğunu söyledi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Almanya'dan PKK ile bağlantılı yayınevlerine kapatma

Almanya'dan PKK ile bağlantılı yayınevlerine kapatma