15 Kasım 2019 Cuma

SAMSUN'DA MERAL AKŞENER'İN AFİŞLERİNE VE PARTİ ARAÇLARINA ÇİRKİN SALDIRI

Samsun'da Meral Akşener'in afişlerine ve parti araçlarına çirkin saldırı

Samsun'da İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKşener'in afiş ve parti araçlarına saldırı yapılırken, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, olayla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

08 Mart 2019 Cuma 15:47 SİYASET

Samsun'da Meral Akşener'in yapacağı miting nedeniyle bilboardlara asılan afişlere kimliği belirsiz kişiler tarafından çirkin bir saldırı yapıldı.


İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, Meral Akşener'in afişlerine ve parti araçlarına yönelik yapılan saldırılara tepki göstererek, olayla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. 

Meral Akşener'in 10 Mart'ta Samsun'da yapacağı miting ile ilgili bilboardlara asılan afişlerin üzerileri boyandı, afişler yerinden söküldü. İYi Parti'nin Samsun'da seçim çalışmasına katılan araçlarında yer alan Akşener'in fotoğrafları da kimliği belirsiz kişiler tarafından yerinden sökülerek zarar verildi. İYi Parti kanadından ise yapılan saldırılara tepki geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Furkan Furkan

08 Mart 2019 Cuma 18:16

Be soysuzlar nerenize batiyo O pankartlar araba afişleri onu yapan hangi partiyse aynısı size yapılsa ana avrat söversiniz bence bu kadar geniş olmayın sayın bilmem ne soyları

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi için yatırımcılara tapuları teslim edildi

Samsun'da Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi için yatırımcılara tapuları teslim edildi