12 Aralık 2019 Perşembe

SAMSUN'DA MHP İL BAŞKANI TEKİN VE İYİ PARTİ İL BAŞKANI SÜSLÜ TOKALAŞTI

Samsun'da MHP İl Başkanı Tekin ve İYİ Parti İl Başkanı Süslü tokalaştı

Samsun'da Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi'nin 6'ıncı Olağan Genel Kurulunda karşılaşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü birbirleri ile tokalaştı.

27 Kasım 2017 Pazartesi 13:03 SİYASET
Samsun'da MHP İl Başkanı Taner Tekin ve İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü,  karşılaştıkları Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi'nin 6'ıncı Olağan Genel Kurulunda birbirleri ile tokalayarak selamlaştı. 

Daha önce MHP Samsun İl Başkanlığı görevini yapan Ömer Süslü, Meral Akşener hareketini desteklediği için MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınmıştı. Ömer Süslü, görevden alınması sonrası yerine atanarak MHP Samsun İl Başkanı olan Taner Tekin ile  Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi'nin 6'ıncı Olağan Genel Kurulunda bir araya geldi.  Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi'nin 6'ıncı Olağan Genel Kurulunda samimi görüntü veren Taner Tekin ve Ömer Süslü'nün bu hareketi sendika üyeleri tarafından da takdirle karşılandı.

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ile tokalaşırken çekilen fotoğrafını sosyal medyada yayınlayarak, "Biz düşman değil, yolları ayrılmış kardeşleriz. Ve biliriz ki birbirimizin cenazesini yine biz kaldıracak, düğünlerimizde omuz omuza halay çekeceğiz. Kraldan çok kralcı olanlara duyurulur." mesajı yayınlandı.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz liselere girişte yapılacak merkezi sınav hakkında bilgi verdi

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz liselere girişte yapılacak merkezi sınav hakkında bilgi verdi