27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA MHP VEZİRKÖPRÜ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE DURSUN GÜLÜNAY ATANDI

Samsun'da MHP Vezirköprü ilçe Başkanlığı görevine Dursun Gülünay atandı

Samsun'da MHP Vezirköprü ilçe Başkanlığı görevine genel merkez tarafından Dursun Gülünay atandı. MHP Samsun Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, Vezirköprü İlçe Başkanlığına atanan Dursun Gülünay'a atama kararını teslim etti.

13 Eylül 2018 Perşembe 12:33 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vezirköprü İlçe Başkanlığı'na Dursun Gülünay atandı. MHP Genel Merkezi tarafından yapılan atama sonrasında ki görev değişimi MHP Samsun Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç tarafından gerçekleşti. 


MHP Samsun İl Başkanlığından yapılan bilgilendirmede, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı olan Ahmet Özata'nın görevinden kendi isteği ile ayrıldığı belirtilerek, İlçe Başkanlığına yapılan atama ile ilgili şu bilgiler verildi.

"Bir kaç ay önce eski ilçe başkanı Ahmet Özata'nın kendi isteğiyle görevden ayrılmasının ardından bir süredir ilçe başkanlığı görevine ilçe sekreteri Sebahattin Yağız vekalet ediyordu. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde kan değişimine giden ilçe teşkilatında MHP Genel Merkezinin izni ve onayı ile İlçe başkanlığı görevine Dursun Gülünay atandı. "Öte yandan MHP Vezirköprü İlçe binasında gerçekleşen atama törenine Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef ve MHP Samsun İl Başkan Yardımcıları da katıldı. 

MHP Samsun Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, burada yaptığı açıklamada "Vezirköprü ilçe teşkilatımızda eski ilçe başkanımızın istifa etmesi ile birlikte bir süredir ilçe sekreterimiz vekaleten ilçe başkanlığı görevini yürütmekteydi. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde ise bir kan değişikliğine giderek yeni bir atama yaptık. İlçe başkanlığı görevini bugün itibariyle Dursun Gülünay sürdürecektir. Vezirköprü İlçemiz'de daha önce belde belediyeler döneminde MHP'li belediyecilik ile halkımıza hizmet etmiştik. Şimdi hedefimiz Vezirköprü Belediye başkanlığını kazanarak ilçe halkımıza hizmet etmek. Bu anlamda yeni atanan arkadaşlarımıza büyük sorumluluk düşmektedir. Kendilerine Genel merkezimizin ve il başkanımızın talimatlarını ilettik. İlçe başkanlığını vekaleten yerine getiren Sebahattin Yağız başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken yeni atanan ilçe başkanımız Dursun Gülünay ve yönetimine de başarılar diliyorum" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un orta sahası Savaş Yılmaz: Kim gelirse gelsin kazanmak için oynuyoruz

Samsunspor'un orta sahası Savaş Yılmaz: Kim gelirse gelsin kazanmak için oynuyoruz