23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA MHP'DEN İLKADIM ADAY ADAYI OLAN ATIF YİĞİT, ROTAYI TEKRAR CANİK İLÇESİNE ÇEVİRDİ

Samsun'da MHP'den İlkadım aday adayı olan Atıf Yiğit, rotayı tekrar Canik ilçesine çevirdi

Samsun'da MHP'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı olan ancak Cumhur İttifakı nedeni ile aday dahi gösterilmeyen Atıf Yiğit'in İYİ Parti'den Canik Belediye Başkan adayı olacağı gündeme geldi.

31 Ocak 2019 Perşembe 13:14 SİYASET

Samsun'un Canik ilçesinde 2014 yerel seçimlerinde MHP adayı olan, 2019 yerel seçimleri için İlkadım Belediye Başkan aday adayı başvurusu yapan ancak Cumhur İttifakı nedeni ile aday gösterilmeyen MHP'li Atıf Yiğit, rotayı yeniden Canik ilçesine çevirdi, üstelik bu sefer partiyi de değiştireceği iddia ediliyor.


31 Mart yerel seçimleri için İlkadım Belediye Başkan aday adayı olan ve MHP Genel Merkezinde Devlet Bahçeli ile fotoğraflar çekinen Atıf Yiğit, partisinin İlkadım ilçesinde Cumhur İttifakı nedeni ile aday göstermemesi üzerine açıkta kaldı. 2014 yerel seçimlerinde MHP'nin Canik Belediye Başkan adayı olan Atıf Yiğit'in, 2019 yerel seçimleri için İlkadım Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulunması şaşırtmıştı. İttifak nedeni ile partisinin İlkadım'da aday göstermemesi üzerine boşa düşen Atıf Yiğit'in tekrar Canik ilçesine yöneldiği öğrenildi.

Atıf Yiğit'in 31 Mart yerel seçimleri için aday olma arayışları sürerken, Canik ilçesinden İYi Parti ya da bağımsız aday olacağı öne sürüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da TÜYAP 3'üncü Ev'leniyoruz Fuarı fiyasko ile başladı

Samsun'da TÜYAP 3'üncü Ev'leniyoruz Fuarı fiyasko ile başladı