26 Ekim 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA MHP'DEN İSTİFA EDEN ATAKUM BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ 4 İSİM İYİ PARTİ'YE GEÇTİ

Samsun'da MHP'den istifa eden Atakum Belediyesi meclis üyesi 4 isim İYi Parti'ye geçti

Samsun'da MHP'den istifa eden Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Murat Keskin ile birlikte MHP meclis üyeleri Şakir Kabakçıoğlu, Yusuf Erden ve Yunus Koloğlu'da İYi Parti'ye geçti. Samsun'da MHP'den istifa eden Atakum Belediyesi meclis üyesi 4 isim İYi Parti'ye geçti.

09 Ocak 2019 Çarşamba 19:49 SİYASET

Samsun'da MHP'den istifa ederek İYi Parti'ye katılan Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Murat Keskin'in İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı olacağı öğrenildi.


Samsun'da MHP'den istifa eden Atakum Belediyesi Meclis üyesi Murat Keskin, İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü. İYİ Parti saflarına geçen Atakum Belelediyesi Meclis Üyesi Murat Keskin'in 31 Mart yerel seçimleri için İlkadım Belediyesi Başkan aday adayı olması bekleniyor.

MHP'den bir sürü önce istifa eden Atakum Belediyesi Meclis üyesi Murat Keskin, İYİ Parti Genel Merkezine giderek genel başkan Meral Akşener ile bir araya geldi. Meral Akşener'in İYi Parti rozeti taktığı Murat Keskin'in yanı sıra MHP Atakum Belediyesi Meclis üyesi olan Şakir Kabakçıoğlu, Yusuf Erden ve Yunus Koloğlu'da MHP'den ayrılarak İYi Parti'ye geçti.

Atakum Belediyesinde 6 meclis üyesi bulunan MHP'de 4 ismin istifa ederek İYİ Parti'ye geçmesi üzerine Atakum Belediyesinde ki meclis üyesi sayısı 3'e düştü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Halkımızla gönül bağımızı hiç kesmedik

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Halkımızla gönül bağımızı hiç kesmedik