27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA MHP'Lİ MECLİS ÜYESİ MURAT KESKİN MHP'DEN İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI

Samsun'da MHP'li meclis üyesi Murat Keskin MHP'den istifa ettiğini açıkladı

Samsun'da MHP'nin Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Murat Keskin, AK Parti ile yapılan ittifaka tepki gösterdi ve görevinden istifa etti.

27 Aralık 2018 Perşembe 15:41 SİYASET

Samsun'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin Atakum Belediyesi Meclis üyesi olan Murat Keskin, MHP'nin AK Parti ile yaptığı ittifak nedeni ile görevinden istifa ettiğini açıkladı.


30 Mart yerel seçimlerinde MHP'den Atakum Belediyesi Meclis üyesi seçilen Murat Keskin, Cumhur İttifakı sürecinde de MHP'nin meclis üyeliği görevinde bulundu. Murat Keskin, MHP'nin 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti ile olan ittifaka devam edecek olması nedeni ile sosyal medya sayfasından yaptığı istifa açıklamasında "Sevgili dava arkadaşlarım,kardeşlerim, ağabeylerim, ablalarım. Çok değerli Türk Milliyetçileri, Yaklaşık beş yıldır alnım ak başım dik sürdürdüğüm Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediyesi Meclis üyeliğimden, bugün itibariyle istifa edeceğimi ilk sizlerle paylaşmak istedim. Türk milletine sadakatim gereği, Akp ile yapılan yanlış ittifaka ve Türk Milliyetçilerinin Samsun’da neredeyse yok sayılmasına tepki olarak, Milliyetçi Hareket Partisindeki siyasi görevlerimden de, bugün itibari ile ayrılıyorum ve baba ocağım MHP’den istifa ediyorum. İçimizdeki Türk milliyetçiliği aşkıyla yine omuz omuza milletimize hizmet etmek için birlikte yol yürüyeceğimize inanıyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta vatandaştan bulanık akan içme suyuna videolu tepki

Samsun Ayvacık'ta vatandaştan bulanık akan içme suyuna videolu tepki