23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA MHP'LİLER AYAKLANDI! NECATTİN DEMİRTAŞ İTTİFAKA RAZI DEĞİLİZ AÇIKLAMASI YAPTI

Samsun'da MHP'liler ayaklandı! Necattin Demirtaş ittifaka razı değiliz açıklaması yaptı

Samsun'da MHP'liler ayaklandı! Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesinin AK Parti'ye verilmesine tepki gösteren MHP'liler ayaklandı.. MHP ilkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş, ittifaka razı olmadıklarını açıkladı.

20 Ocak 2019 Pazar 23:04 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakını yeni bir krize sokacak bir gelişme yaşandı. MHP İlkadım İlçe Belediyesi Başkan aday adayı olan Necattin Demirtaş'ın yanına akşam saatlerinde toplu halde giden MHP'liler ve vatandaşlar, Cumhur İttifakı kapsamında İlkadım Belediyesi'nin AK Parti'ye bırakılmasına tepki gösterdi.


Samsun'da MHP'liler Cumhur İttifakı kapsamında İlkadım Belediyesi'nin AK Parti'ye bırakılmasına tepki gösterdi. MHP Samsun İl Başkanlığında İlkadım Belediyesi için yaşanan tartışmanın ardından bu akşam saatlerinde toplanan MHP'liler ve vatandaşlar, Cumhur İttifakı nedeni ile İlkadım'dan aday gösterilmeyen Necattin Demirtaş'a destek verdi. MHP'nin İlkadım Belediyesi Başkan aday adayı olan Necattin Demirtaş kendisine destek vermeye gelen vatandaş ve partililere yaptığı konuşmada, "İttifaka razı değiliz" dedi.

Bu akşam saatlerinde yaşanan gelişmede Necattin Demirtaş'ın yanında MHP Kavak Belediye Başkan aday adayı olan Şerif Ün'de yar aldı.

Samsun'da Cumhur İttifakı nedeni ile adeta ayaklanan ve Necattin Demirtaş'a destek veren MHP'liler o anları ise sosyal medya sayfalarından canlı olarak yayınladı. "İttifaka razı değiliz" açıklaması yapan Necattin Demirtaş'ta kendisine destek vermek için yanına gelenlerin video görüntülerini sosyal medya sayfasından yayınladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ADAŞ

21 Ocak 2019 Pazartesi 12:06

ADAS YANLIS YOLDASIN SENKI DAHA DUNE KADAR MHP MHP DIYE DAVA PESINDEYDIN ADAY GOSTERILMEYIP ITTIFAKA GIDILINCE MI TESKILATINA SIRTINI DONUYORSUN VE GENEL BASKANININ TALIMATLARINI DINLEMEYIP TESKILATINI YOLDA BIRAKIYORSUN DEMEK SENIN DAVANDA DAVA DEGIL CIKAR MESELESIYMIS BELLIKİ YAZIK SANA DA

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun aday adayı Mehmet Çakar, Erhan Usta'nın adaylığına tepki gösterdi

İYİ Parti Samsun aday adayı Mehmet Çakar, Erhan Usta'nın adaylığına tepki gösterdi