19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA MHP'NİN İLKADIM, CANİK, ATAKUM ADAYLARI NETLEŞTİ, BÜYÜKŞEHİRE İSE BOMBA İSİM

Samsun'da MHP'nin İlkadım, Canik, Atakum adayları netleşti, büyükşehire ise bomba isim

Samsun'da MHP'nin 2019 Mart yerel seçimleri için İlkadım, Atakum ve Canik Belediye Başkan adaylarının netleştiği Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için ise bomba bir ismin gündemde olduğu ileri sürüldü.

18 Kasım 2018 Pazar 01:12 SİYASET

Samsun'da MHP'nin 2019 Mart yerel seçimleri için İlkadım Belediyesi. Atakum Belediyesi ve Canik Belediyesi Başkan adaylıklarına hangi isimleri göstereceği netlik kazanmaya başladı.


Samsun MHP İl Başkanlığı, Samsun halkının sevdiği isimleri yerel seçimlerde belediye başkanlıklarına aday göstermek için ince eleyip sık dokuyor. Bu kapsamda Samsun'da MHP'nin 2019 Mart yerel seçimlerinde İlkadım, Atakum ve Canik Belediye Başkan adaylarının kısmi olarak belirlendiği öne sürüldü.

Samsun'da yerel seçimlere iddialı girmeye hazırlanan MHP'nin İlkadım Belediyesi için Necattin Demirtaş'ı, Atakum Belediyesi içim Davut Numanoğlu'nu ve Canik Belediyesi için ise MHP eski il başkanı Abdullah Karapıçak'ı aday göstermeyi planladığı gündeme geldi. SamsunveHaber internet sitesinde yayınlanan habere göre Samsun'da MHP'nin 3 merkez ilçede belediye başkan adayları kesinleşti gibi. Yine aynı haber sitesinde yer alan habere göre MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için MHP eski Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta'yı aday göstermek için genel merkeze Erhan Usta ile seçimi kazanacaklarını belirterek talepte bulunduğu, Erhan Usta'yı ise Büyükşehir adayı olması için ikna etmeye çalıştığı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: İlkadım ilçemizi ben anlayışı ile değil, biz anlayışıyla yönetiyoruz

Erdoğan Tok: İlkadım ilçemizi ben anlayışı ile değil, biz anlayışıyla yönetiyoruz