21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA MİMAR ADEM BEKTAŞ YEREL SEÇİMDE ADAY OLACAĞININ SİNYALİNİ VERDİ

Samsun'da mimar Adem Bektaş yerel seçimde aday olacağının sinyalini verdi

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı mimar Adem Bektaş, bir evin duvarına astırdığı dev bir branda ile yerel seçimde aday olacağının sinyalini verdi.

10 Ağustos 2018 Cuma 15:57 SİYASET

Samsun'da Atakum eski Belediye Başkanı Adem Bektaş, yerel seçimler için kolları sıvayarak, bir evin duvarına "Daima Sizinle" yazılı bir branda astırarak dikkatleri üzerine çekti.


2004-2009 yılları arasında Atakum İlçe Belediyesi Başkanlığı görevini yapan Adem Bektaş, aday olarak girdiği 2004 yerel seçimlerinde CHP'li Metin Burma'ya karşı rakip olarak seçimi kazanan isim olmuştu. Adem Bektaş, daha sonra yapılan seçimlerde ise koltuğu devraldığı Metin Burma'ya kaptırarak, seçimin kaybedeni olmuştu. 30 Mart yerel seçimlerinde ise yeniden belediye başkan aday adayı olan Adem Bektaş, aday gösterilmemişti. AK Parti, Atakum ilçesinde 30 Mart yerel seçimlerinde İshak Taşçı'yı aday gösterirken, Taşçı CHP'nin kalesi olarak bilinen Atakum ilçesinde seçimi kazanarak o dönemin mevcut belediye başkanı olan Metin Burma'ya karşı zafer kazanarak belediye başkanı olmuştu.

Atakum Belediyesi'nin eski başkanlarından olan AK Partili Adem Bektaş, 24 Haziran seçimlerinin ardından yerel seçimler için yeniden sahaya inerken, ilçede bir evin duvarına astırdığı pankart ile dikkat çekti. Adem Bektaş, astırdığı bu pankart ile yerel seçimde Atakum Belediyesi için yeniden aday adayı olacağının mesajı vermiş oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

12 Ağustos 2018 Pazar 00:48

Yaptıkları yapacaklarının teminatımı Bahçelerimizi otoparklarımızı işyerleri işgal ediyodu Belediye kepçesi geldi toprağımızı kaldırıyodu önüne geçtik bizi ezmeye kalktı Başkan dükkanlarınınönler hakları deyip yargıyı gösterdi tüm ortak alanlarımız açık bar Kazandık 2011 de ama hala baryıkmadı tüm başkanlara KENDİSİNE YILLARDIR BEDDUA EDİYOZ Atakum Denizevler 214 sok hakkımız haram olsun Betonlanan yerde gelip çay içti Bektaş bey nispet yaptı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu A Takımını yeniledi! Samsunlu iki isim liste dışı kaldı

Kılıçdaroğlu A Takımını yeniledi! Samsunlu iki isim liste dışı kaldı