21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA MURAT KESKİN İYİ PARTİ'DEN İLKADIM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Samsun'da Murat Keskin İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı oldu

Samsun'da MHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçen Atakum Belediyesi Meclis üyesi Murat Keskin, 31 Mart yerel seçimleri için İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

15 Ocak 2019 Salı 16:59 SİYASET

Samsun'da MHP'den istifa ederek İYi Parti'ye geçen meclis üyesi Murat Keskin, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde düzenlediği basın toplantısı ile İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.


İYi Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adaylığı açıklamasında Nazım Hikmet Ran'ın 'Davet' şiirini de okuyan Murat Keskin, "Doğduğum, büyüdüğüm, ilkadımlarımı sokaklarında attığım, sevdiğim, sevildiğim şahrin unutulmuş insanları, sizin aranızdan bir kardeşiniz olarak sizi, bizi hatırlatmaya geliyoruz. Yıllarca bulvar altı, bulvar üstü diye ayrılmış, ötelenmiş, yıllardır hizmet alamamış, inancıyla oynanmış mahallelerin makus talihini değiştirmeye geliyoruz. Birbirimize inanacağız ve başaracağız. Bugün buradan hep bir ağızdan aynı mesajı verelim. Biz buradayız. 1919'da buradaydık, 1923'de buradaydık bugün de buradayız, yarın da burada olacağız. Türkiye var oldukça, milletimiz var oldukça, içimizdeki memleket sevgisi var oldukça, canımız sağ oldukça biz hep burada, milletimizle beraber olacağız. Zafer sabredenlerindir. Samsun İYİ olacak, İlkadım İYi olacak" dedi.
Haber: Servet YAYLA


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, aday isimlerinin yer aldığı o listelerle ilgili açıklama yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, aday isimlerinin yer aldığı o listelerle ilgili açıklama yaptı