21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA MUSA ARSLAN AK PARTİ'DEN İLKADIM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Samsun'da Musa Arslan AK Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı

Samsunlu iş insanı Musa Arslan, İlkadım Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını resmen açıkladı. AK Parti İlçe Başkanlığında adaylığını açıklayan Arslan'a, İlkadımlılar büyük destek verdi.

10 Kasım 2018 Cumartesi 17:24 SİYASET

Samsun'da tanınan iş insanı Musa Arslan, İlkadım Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığı başvurusunu resmi olarak yaptı.


Samsunlu iş insanı Musa Arslan, İlkadım Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını resmen açıkladı. AK Parti İlçe Başkanlığı'nda adaylığını açıklayan Arslan'a, İlkadımlılar büyük destek verdi.

KUTLU YÜRÜYÜŞTE NEFER OLDUM
Kurulduğu günden bu yana AK Parti'nin değişik kademelerinde görev yaptığını kaydeden Musa Arslan, "Partimizin kurulduğu günden bu yana Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'la başlayan bu kutlu yürüyüşte her zaman bir nefer oldum. Bundan da büyük bir gurur ve onur duymaktayım. Bu zamana kadar AK Parti'nin değişik kademelerinde görev yapmış bir kardeşiniz olarak hiç bir göreve talip olmadığım gibi şahsıma, partim tarafından verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım. 50 yaşındayım ve ilk kez inandığım bir dava için İlkadım Belediye Başkanlığı aday adayı olarak karşınızda bulunmaktayım" dedi.İLKADIMLILAR BANA GÜVENİYOR
Bu zamana kadar insana yatırım yaptığını ifade eden Musa Arslan, "Rabbim bu görevi layıkıyla yapamayacaksam bana asla nasip etmesin. Ben bu zamana kadar hep insan biriktirdim, dostluğa yatırım yaptım ve her insan da olması gereken dürüstlüğe önem verdim. Bundan sonra da aynı çizgim devam edecektir. 4.5 aydır İlkadım sokaklarında, evlerinde, iş yerlerinde şahsıma duyulan güven ve sevgi beni yeterince onure etmiştir. Bu sevgi bana öyle bir sorumluluk yükledi ki halkımızla olan bu gönül bağımızın son nefesime kadar devam edeceğini herkesin bilmesini isterim" diye konuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osman Genç, Yakın Gelecekte Samsun kitabında yer alan projelerini açıkladı

Osman Genç, Yakın Gelecekte Samsun kitabında yer alan projelerini açıkladı