21 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA SEÇİM HAZIRLIKLARI BAŞLADI! ERDOĞAN TOK SAHALARA ÇIKTI

Samsun'da seçim hazırlıkları başladı! Erdoğan Tok sahalara çıktı

Samsun'da seçim hazırlıkları başladı.. 2023 seçimlerinde aday olmayı planlayan isimler yavaş yavaş sokaklara inerek esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiriyor. Bu isimler arasında eski belediye başkanı Erdoğan Tok'da var..

06 Aralık 2021 Pazartesi 12:15 SİYASET

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Başkanı ve adayı olarak, koltuğu İYİ Partili Necattin Demirtaş'a kaptıran Erdoğan Tok, kaybettiği seçimden iki yıl sonra yeniden sahalara çıktı.


Erdoğan Tok, Samsun'da Saathane Meydanı, Hançerli mahallesi, cami cemaati gibi yerleri gezerek esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı. 31 Mart seçim mağlubiyetinin ardından yeniden sahalara çıkan Erdoğan Tok'u esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde görenler, "Erdoğan Tok sahaya indiyse seçim hazırlıkları başlamıştır" diyor.Erdoğan Tok'un gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ise 2023 yılında yapılacak genel seçime hazırlık olduğu, Tok'un AK Parti'den Samsun milletvekili aday adayı olmayı düşündüğü gündeme geldi. 

İsmi İlkadım Belediyesi ile özdeşleşen Erdoğan Tok, geçmiş yıllarda AK Parti Samsun İl Başkanlığına da aday olmuş, ancak il başkanlığı seçimini kazanamamıştı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Beylül

09 Aralık 2021 Perşembe 07:38

Erdoğan Tok, sen avucunu yala millet vekilliğinede, bundan sonra belediye başkanlığınada adaylığın hayal unut ve geç bunları.Sende partinde bitti hafız..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ilçe özel halk otobüsü ve minibüsleri ihalesiz yolcu taşıyor

Samsun'da ilçe özel halk otobüsü ve minibüsleri ihalesiz yolcu taşıyor