24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA SON DAKİKA! ZİHNİ ŞAHİN CANİK BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI GÖSTERİLECEK İDDİASI

Samsun'da son dakika! Zihni Şahin Canik Belediyesi Başkan adayı gösterilecek iddiası

Samsun Son Dakika- Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in 31 Mart 2019 yerel seçimleri için, merkezdeki bir ilçeden belediye başkan adayı gösterileceği gündeme geldi.

07 Ocak 2019 Pazartesi 02:00 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in AK Parti Genel Merkezi tarafından 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Samsun'un o ilçesinden aday gösterileceği iddia edildi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, AK Part'nin Büyükşehir adayı Mustafa Demir olması nedeni ile aday gösterilmemişti. Zihni Şahin'in bu süreç sonrası Bafra ilçesinden yeniden aday gösterileceği gündeme gelse de, Bafra ilçesinde mevcut belediye başkanı Hamit Kılıç'ın yerini koruyacağı bu nedenle Zihni Şahin Bafra'dan aday yapılmayacağı öğrenildi.

Bafra defterinin Hamit Kılıç nedeni ile kapanması sonrası İlkadım ilçesinden belediye başkan adayı olacağı iddiaları da ortaya atılan Zihni Şahin'e genel merkezin bu ilçe için onay vermediği gündeme geldi. AK Parti Samsun İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklanmasının beklendiği şu günlerde ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in Canik ilçesinden belediye başkan adayı gösterileceği bu konuda genel merkez ile bir mutabakata varıldığı, adaylıkla ilgili bilginin Şahin'e verildiği iddiası siyaset kulislerine bomba gibi düştü. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in açıklanacak adaylar arasında AK Parti Canik Belediye Başkan adayı olarak yer alacağı ileri sürüldü. Zihni Şahin'in Canik adayı olacağı iddiasının doğruluğu ise resmi açıklama yapıldığı gün kesinlik kazanmış olacak. 
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

kara

08 Ocak 2019 Salı 16:18

hayırlı olsun canık yakısır zıhnı baskana

ufuk Sakin

07 Ocak 2019 Pazartesi 18:09

:) ula şu arkadaşı koyacak bir yer bulamadınız :) ne vazgeçilmezmiş :)

Ali aktun

07 Ocak 2019 Pazartesi 10:19

Biz atakum diye biliyoruz ama hayırlısı bakalım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun açıklarında Panama bandıralı gemiden yardım sinyali geldi helikopterler havalandı

Samsun açıklarında Panama bandıralı gemiden yardım sinyali geldi helikopterler havalandı