16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA SÜLEYMAN KALDIRIM AK PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI BASINA AÇIKLADI

Samsun'da Süleyman Kaldırım AK Parti'den milletvekili aday adaylığını basına açıkladı

Samsun'da Gazi Belediyesi eski Başkanı Süleyman Kaldırım, AK Parti Samsun İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçim için milletvekili aday adaylığını açıkladı.

25 Nisan 2018 Çarşamba 16:51 SİYASET

Samsun'da AK Parti'den Milletvekili aday adayı olan Süleyman Kaldırım, bir basın toplantısı yaparak aday adaylığını açıkladı, milletvekili başvurusunu ise AK Parti Samsun İl Başkanlığına yaptı.


AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylığını resmen duyuran Süleyman Kaldırım, İl Başkanlığını binasında yaptığı açıklamada, kendisinin görev adamı olduğunu söyleyerek, aday gösterilmesi ve milletvekili seçilmesi halinde Samsun için hayata geçireceği projeleri de tek tek açıkladı. Süleyman Kaldırım yaptığı açıklamada, "Liderimiz Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın belirttiği Durmak Yok Yola Devam parolası ile 2023 Değişen ve Gelişen Yeni Türkiye projelerimizi tüm Türkiye ve sevdamız Samsun için hayata geçirmek istiyoruz. Samsun ilimizde belediye başkanlığından gelen biri olarak, tüm belediye başkanlarımızın ve belediyelerimizin sorun ve projelerinde bir ağabey, kardeşleri olarak onların yanında olmak ve onlara destek vermek temel hedefim olacaktır. Milletvekili adayı gösterilmem ve seçilmem halinde Samsun'un sağlık turizm şehri, tarım şehri, dönüşüm şehri, yeşil enerji şehri, futbol altyapı şehri olması yönünde çalışmalarımız olacaktır. Bu konuda sivil toplum kuruluşları ile işadamları, gençler, kadınlar ve toplumun tüm kesimleri ile birlikte çalışmalar yapmak şehrimiz için gerekli ve yukarıda belirtilen konuları hayata geçirmek için öncelikle, genel merkez, il ve ilçe teşkilatlarımızdaki tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte Ankara'da ilimizi temsil ederek diğer milletvekilleri ve yetkilileri ile de beraber Samsun'umuz için seferberlik çalışması yapmak öncelikli hedefim olacaktır." dedi.

Süleyman Kaldırım'a milletvekili aday adaylığı açıklamasında eşi ve kızı ile birlikte partililerde destek verirken, Kaldırım, milletvekili aday adaylığı başvurusunu düzenlediği basın toplantısının ardından AK Parti Samsun İl Başkanlığına yaptı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan Kuveyt'e direkt uçak seferleri Haziran'da başlıyor

Samsun'dan Kuveyt'e direkt uçak seferleri Haziran'da başlıyor