31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA TEKKEKÖY ADAYI MUSTAFA CANDAL AK PARTİ'YE DEĞNEK GÖSTERİP HAKARET ETTİ

Samsun'da Tekkeköy adayı Mustafa Candal AK Parti'ye değnek gösterip hakaret etti

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 18 yıl AK Parti'nin nimetlerinden yararlandıktan sonra istifa ederek İYi Parti adayı olan Mustafa Candal, AK Partililere değnek göstererek hakaret etti.

23 Mart 2019 Cumartesi 17:58 SİYASET

Samsun'un Tekkeköy ilçesinden AK Parti'den istifa ederek İYİ Parti adayı olan Mustafa Candal, seçim çalışması sırasında AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş'ın 'Köpeksiz köy buldun değneksiz geziyorsun" sözlerine eline aldığı sopa ile karşılık vererek resman AK Partililere hakaret etti.


Tekkeköy ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı görevide yapan Mustafa Candal, 18 yıldır AK Parti üyesiydi. Samsun'a Hollanda'dan gelen ve buradan yaptığı bavul ticareti ile hakkında kara para akladığı yönünde iddialarda bulunan Mustafa Candal'ın Samsun Adliyesinin kantin ihalesini de AK Parti kimliği sayesinde aldığı ileri sürüldü. 

Tekkeköy ilçesinde kurduğu Rehabilitasyon Merkezi için gerekli olan teşvik kredilerini de yine AK Parti sayesinde aldığı öne sürülen Mustafa Candal'ın 31 Mart yerel seçim sürecinde bir anda partiden istifa ederek İYİ Parti'den aday olması ile dikkatleri çekmişti.

Yıllarca Tekkeköy ilçesinde bulunan tesislerinde AK Parti'nin toplantılarına ev sahipliği de yapan Mustafa Candal, İYİ Parti'ye geçtikten sonra geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir konuşmada ise Cumhurbaşkanı Erdoğan için "O bizim Reisimiz" demişti.

Mustafa Candal'ın kendisini 'Köpeksiz köyde değneksiz geziyorsun' sözleri ile eleştirdiği AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a seçim çalışması sırasında eline aldığı sopa ile yanıt verirken, bu davranışı ile AK Partililere de hakaret etmiş oldu.

O İŞ ADAMLARI İLE SAVAŞACAĞIZ DEDİ HEDEF GÖSTERDİ
Tekkeköy ilçesinde bulunan sanayiciler için de "Onlarla savaşacağız" diyerek iş adamlarını hedef gösteren Mustafa Candal'ın ne yapmaya çalıştığı, nereye koştuğu ise anlaşılamıyor. Son olarak Tekkeköy ilçesinde Mustafa Candal'ın adamlarının Cumhur İttifakına oy verecek olan seçmenleri tehdit ettiği, AK Parti aleyhine vatandaşlardan "AK Partililer bizi tehdit ediyor" şeklinde sözler söyleterek video çektikleri de gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

namık

23 Mart 2019 Cumartesi 21:53

nokta atışı olmuş. bavul ticareti yaptığını köşeyi döndüğünü herkes biliyor. iyi çocuktur ama görüyorumki kendini bozmuş. dünyevi zevk sefaya teslim olmuş.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak bağımsız aday Erhan Usta'yı hedef aldı

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak bağımsız aday Erhan Usta'yı hedef aldı