21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA YABANCILAR PAZARINI ZİYARET EDEN ERHAN USTA: CUMHUR İTTİFAKI DEVLETİN BEKASI İÇİN

Samsun'da Yabancılar Pazarını ziyaret eden Erhan Usta: Cumhur İttifakı devletin bekası için

Samsun'da seçim çalışmalarına devam eden MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Yabancılar Pazarı esnaflarını ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için Cumhur İttifakına destek istedi.

07 Haziran 2018 Perşembe 14:50 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun'un İlkadım ilçesinde 3 bin esnafın bir çatı altında bulunduğu Yabancılar Pazarı esnaflarını ziyaret etti.


Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Yabancılar Pazarı esnaflarını ziyaret ederek Cumhur İttifakı için destek istedi.

Samsun Yabancılar Pazarı esnaflarına gerçekleştirdiği ziyarette Cumhur İttifakının nedenlerini anlatan Erhan Usta, "Bu ülke 15 Temmuz'u yaşadı. Devletin o tarihten itibaren gösterdiği siyaset tamamen devletin bekasına yöneliktir. Bu süreçte olduğu gibi 24 Haziran seçimleri ve sonrasında da Ak Parti ile ittifak içinde bulunacağız" dedi. 

Erhan Usta Yabancılar Pazarında bulunan Samsun Züccaciye-Bujiteri-Kırtasiye-Oyuncakçılar Odası başkanı Olcay İnaç ve Yabancılar Çarşısı Dernek Başkanı Ali Akyüz'ü de ziyaret etti. Yabancılar Pazarı çarşısındaki esnaf ziyaretlerinin ardından Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ni ziyaret eden Usta, yolcular ve terminal çalışanlarının sıkıntılarını dinledi.

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Yusuf Ziya Yılmaz Otobüs terminali ziyaretinin ardından oruçlarını açmak için Batıparka gelen aileleri selamlayıp istek ve sıkıntılarını dinledi.

Erhan Usta iftarın ardından teravih namazı için Atakum İlçesine bağlı Aksu Köyü'ne gitti. Teravih namazının ardından cami cemaati ile çay sohbeti gerçekleştiren Usta, Aksu Köyünde ikamet eden vatandaşları 24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirdi. Usta, Aksu köyünden dua ve alkışlarla uğurlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP'nin emektar isimleri, milletvekili adaylarından daha fazla sahada çalışıyor

Samsun'da CHP'nin emektar isimleri, milletvekili adaylarından daha fazla sahada çalışıyor