17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA YENİDEN REFAH PARTİSİ 29 YIL ÖNCESİNE AİT KAMYONET POZUNUN AYNISINI VERDİ

Samsun'da Yeniden Refah Partisi 29 yıl öncesine ait kamyonet pozunun aynısını verdi

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Yönetimi, merhum Necmettin Erbakan ve Recep Tayyip Erdoğan'ın bulunduğu 29 yıl önceki tarihi kamyonet pozunun aynısını verdi.

19 Aralık 2020 Cumartesi 18:33 SİYASET

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Yönetimi, Necmettin Erbakan ve Recep Tayyip Erdoğan'ın bulunduğu kamyonet fotoğrafına benzer bir görüntü ile gündeme gelerek tarihi tekerrür ettirdi.


Samsun'un Salıpazarı ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüşen Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin ve yönetim kurulu üyeleri bu ziyaretler sırasında bir kamyonetin üzerine çıkarak poz verdi. Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin verdiği kamyonet pozu, 29 yıl öncesine ait merhum Necmettin Erbakan ve Recep Tayyip Erdoğan'ın bir arada bulunduğu tarihi kamyonet fotoğrafını anımsattı.

Öte yandan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz'ün de katıldığı Salıpazarı ilçesi ziyaretine MKYK üyesi Mustafa Barutçu'da katıldı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz burada yaptığı açıklamada kutuplaştırmadan uzak Türkiye'ye yeniden ılımlı bir siyaset, kaliteli insan yetiştiren ve üretim odaklı bir anlayış getireceklerini ifade etti. Altınöz, "Karadeniz'in incisi Samsunumuz'un  Salıpazarı ilçesinden; Muhterem Erbakan Hocamızın icadı olan  Pat-Pat motorun üzerinden iktidar  yürüyüşüne çıkan başta  gönlümüzün sultanı genç liderimize, 2. Erbakanımız Sayın Dr. Fatih ERBAKAN'a, Yeniden Refah kadrolarına, aynı zamanda Aziz ve Muhterem Milletinizin tüm fertlerine selam olsun" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesine yollara kurulan kameralar Emniyet Müdürlüğüne ait

Samsun'un Atakum ilçesine yollara kurulan kameralar Emniyet Müdürlüğüne ait