18 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA ZİHNİ ŞAHİN İLE MUSTAFA DEMİR BİR ARAYA GELDİ, SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

Samsun'da Zihni Şahin ile Mustafa Demir bir araya geldi, seçim değerlendirmesi yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanlığında bir araya geldi.

14 Aralık 2018 Cuma 13:16 SİYASET

Samsun'da AK Parti'nin Zihni Şahin'i yeniden aday göstermemesi sonrası yol ayrılığı olacağı iddiaları Zihni Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'in AK Parti Samsun İl Başkanlığında bir araya gelerek seçim değerlendirmesi toplantısı yapması gündeme getirilen tüm iddiaları adeta çürüttü.


Zihni Şahin'in Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için yeniden aday gösterilmemesi nedeni ile Şahin'in İYİ Parti'den aday olacağı, bağımsız aday olacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Zihni Şahin, bu konuda daha önce yaptığı açıklamalarda İYi Parti'den aday olmasının söz konusu olmadığını açıklasa da, bu konuda yapılan spekülasyonların önü arkası kesilmedi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, gündeme getirilen spekülasyonlara rağmen AK Parti Samsun İl Başkanlığında Büyükşehir adayı Mustafa Demir ve  İl Başkanı Hakan Karaduman  ile biraraya geldi. AK Parti Samsun İl Başkanlığında yapılan toplantıda seçim değerlendirmesi yapılırken Zihni Şahin ve Mustafa Demir karşılıklı görüş alış verişinde bulunarak, ortaya atılan tüm iddiaları çürüttüler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

mümin

14 Aralık 2018 Cuma 16:06

zihni başkan sizle beraberde niye aday tanıtımında istanbulda olduğu halde size katılmadı , zihni başkan anketlerden yüzde 70 cıktı ama adamı aday göstermediniz ,,,akp hep film işiniz size oy yok......

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Bakan Mustafa Varank, Lojistik Merkezi ve tersane sahasını inceledi

Samsun'a gelen Bakan Mustafa Varank, Lojistik Merkezi ve tersane sahasını inceledi