24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DAN DAVUTOĞLU'NUN PARTİSİNDE YER ALAN MUSTAFA YEŞİLYURT KİMDİR

Samsun'dan Davutoğlu'nun partisinde yer alan Mustafa Yeşilyurt kimdir

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin Kurulucular Kurulu listesinde yer alan Samsunlu Mustafa Yeşilyurt kimdir.

13 Aralık 2019 Cuma 01:07 SİYASET

Ahmet Davutoğlu Gelecek Partisini kurarken, partinin Kurucular Kurulu listesinde yer alan Samsun'dan yer alan iş adamı Mustafa Yeşilyurt'un kim olduğu ise merak konusu oldu.


Gelecek Partisi'ni kuran Ahmet Davutoğlu'nun Kurucular Kurulunda yer alan isimlerde belli oldu. Samsun'dan Mustafa Yeşilyurt isimli bir iş adamının yer aldığı Gelecek Partisinin Kurucular Kurulu listesinde tüm Türkiye'den isimler bulunuyor.

Gelecek Partisinin Kurucular Kurulu Listesinde Samsun'dan ismi yer alan Mustafa Yeşilyurt kimdir.. Samsun'un Atakum ilçesinde oturan Mustafa Yeşilyurt, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okudu. 1975 doğumlu olan Mustafa Yeşilyurt Atakum Belediyesinde AK Parti Meclis üyesi olarak görev yaptı. AK Parti'den Atakum Belediye Başkan aday adayı da olan Mustafa Yeşilyurt, Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu listesinde yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

No name

27 Mayıs 2020 Çarşamba 03:09

anlamadik kimdir ne is yapar nasil gecinir

Vatandaş Ekledi

17 Aralık 2019 Salı 16:57

Ağzınızdan hiç çıkarmıyorsunuz. Bozuk saat bile 2 defa doğruyu gösteriyor. Söylediğimi bile çarpıtarak tekrar haber eki olarak ekliyorsun. Biraz vizyon sahibi olmaya davet ediyorum sizi. Ben bu fotoğraf montaj mı dedim? Montajını yapamamışsınız dedim. Biraz özgün olun. Hangi tarihte kapak fotoğrafı yapılmış onuda insanlara iletin.Yani şu demek oluyor. Burası tarafsız bir yerse ona göre manşet atın. Ama söylemlerinizden anlaşıldığı üzere şakşakçılar pazarı sürekli ağızda birilerinin ki

Vatandaş Dedi Ki

17 Aralık 2019 Salı 16:36

Ahmet 20 yıldır gazetecilik yapar demişsin bu gazetenin sahibi doğrudur.Anlaşılan yakından tanıyorsunuz. Yancılığını da iyi yapıyorsunuz. Maşallahınız var. Sizin ulaştığınız sayfalara bizler de ulaşabiliyoruz bu size göre gazetecilik tabi... Akp’nin içinden gelen bir isimden bahsediyoruz. Gölgesinde kaldı gibi bir manşet atıyorsunuz. Kusura bakmayın bu millet sizin şakşakcılığınızı yemez. İşiniz gücünüz görüntü olmuş. “ Soytarılar anca bebeleri kandırır “ kendinizi kandırmayın

Vatandaş Çıkıp Dedi Ki

14 Aralık 2019 Cumartesi 20:29

Facebook’dan aldığı fotoğrafın montajını dahi yapamayan, haberin başlığını seçmek de hiç zorlanmamış olmalıdır... Bu zihniyet artık onun bunun sözünü söyleyeceğine birilerinin maşası olacağına biraz kendileri olmayı denesin. Haberi yapan arkadaşım sen git biraz haber nasıl yapılır öğren sonra biraz geliştir kendini ve olunca haber edersin. Umarım senin için faydalı olur. Tabi buraya ilk okul çoçukları denemek için haber yapıyorsa bilemeyeceğim. Yazın çocuklar doğru yolu bulacaksınız !

Ahmet Bayrak

15 Aralık 2019 Pazar 11:33

Bak vatandaş; 20 yıldır gazetecilik yapar bu sitenin sahibi. Her şeyi bildiklerini iddia etmiyorlar ama, yalan dolana başvuran şakşakçıları da hiç sevmiyorlar. Montaj dediğin fotoğraf orjinal olduğu için Mustafa Yeşilyurt'ta Facebook kapak sayfasından o fotoğrafı kuldırmak zorunda kaldı. Ey vatandaş, şakşakçı vatandaş.. Sen bi hele yancı değil vatandaş olmayı adam gibi öğren.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de kılıçlar çekildi, ilçe ve İl kongreleri üzerine analiz

Samsun AK Parti'de kılıçlar çekildi, ilçe ve İl kongreleri üzerine analiz