18 Şubat 2019 Pazartesi

SAMSUNLULAR AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN'İ MECLİSTE GÖRMEK İSTİYOR

Samsunlular Ayşe Üstünel Dağdelen'i mecliste görmek istiyor

AK Parti'den İstanbul 3'üncü Bölge Milletvekili aday adayı olan SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen'i Samsunlular mecliste görmek istiyor.

04 Mayıs 2018 Cuma 20:09 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisinden 24 Haziran'da yapılacak erken seçim için İstanbul 3'üncü Bölgeden Milletvekili aday adayı olan Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler Ve Işadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen'e hemşehri derneklerinden büyük destek geliyor.


Milletvekili aday adaylığı kapsamında İstanbul'da AK Parti Teşkilatlarına ziyaretlerde bulunan Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, milli ve yerli otomobil fabrikasının Samsun'da kurulması çğrısının yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya bu talebi ileterek dikkatleri üzerine çekmişti. 

SAYSİAD olarak İstanbul'da bulunan Samsunlu işadamları ve yöneticilerin desteğini alan Ayşe Üstünel Dağdelen, aynı zamanda TV 8'de Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde isimli programından da tanınıyor.  Milletvekili aday adaylığı öncesi Samsunluların mecliste görmek istediklerini belirterek kampanya başlattıkları Ayşe Üstünel Dağdelen, geçtiğimiz günlerde AK Parti'den İstanbul 3'üncü Bölgeden aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başvurusunun ardından AK Parti teşkilatlarına ziyaret turu başlatan Ayşe Üstünel Dağdelen çıktığı yolda en büyük desteği de  yine hemşehrileri olan Samsunlulardan alıyor,

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş'te yaptığı açıklamada, Ayşe Üstünel Dağdelen ile birlikte milletvekili aday adayı olan Samsunluları mecliste görmek istediklerini ve desteklediklerini söylemişti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen ASELSAN yetkilileri SAMULAŞ A.Ş ile işbirliği kararı aldı

Samsun'a gelen ASELSAN yetkilileri SAMULAŞ A.Ş ile işbirliği kararı aldı