14 Kasım 2019 Perşembe

SAMSUNLULARA SESLENEN MERAL AKŞENER: TRAMVAY ONA ÜCRETSİZ SİZE ÜCRETLİ

Samsunlulara seslenen Meral Akşener: Tramvay ona ücretsiz size ücretli

Samsun'da seçim mitingini gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kendi mitingine vatandaşların gelebilmesi için tramvayın ücretsiz yapılmamasını eleştirerek, "Tramvay ona ücretsiz size ücretli"" dedi.

10 Mart 2019 Pazar 15:34 SİYASET

İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKşener, Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği seçim mitinginde, Samsunlulara seslenerek SAMULAŞ'ın kendi mitingi için tramvay seferlerini ücretsiz yapmamasına tepki gösterdi.


Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen seçim mitinginde konuşan Meral Akşener, "2.5 lira para ödeyerek geldiniz. Başkalarına bedava. bizim mitingimize para ödeyerek gelen Samsunlular Allah sizden razı olsun. Allah bizi size karşı mahçup  etmesin." dedi.İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 Mart'ta Samsun'da gerçekleştirdiği mitingde tramvay hizmetinin ücretsiz yapıldığını, Meral Akşener'in Samsun mitingi için de tramvayın ücretsiz olmasını talep etmişti. SAMULAŞ A.Ş ise İYi Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu'nun tramvayların Akşener'in mitingi için ücretsiz olması ile ilgili talebine olumsuz yanıt vermişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Atakum'da çirkin yapılaşmaya müsaade etmeyeceğiz

Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Atakum'da çirkin yapılaşmaya müsaade etmeyeceğiz