20 Eylül 2020 Pazar

SAMSUN'UN KAVAK İLÇESİNDE SARICAOĞLU MU ÜN MÜ ÖNDE! İŞTE KAVAK İÇİN SON ANKET SONUÇLARI

Samsun'un Kavak ilçesinde Sarıcaoğlu mu Ün mü önde! İşte Kavak için son anket sonuçları

Samsun'un Kavak ilçesinde Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu mu yoksa Millet İttifakı adayı Şerif Ün mü anketlerde önde, işte son anket sonuçları.

21 Mart 2019 Perşembe 16:09 SİYASET

Samsun'un Kavak ilçesinde Cumhur İttifakı mı yoksa Millet İttifakı mı anketlerde önde. İşte Samsun'un Kavak ilçesinde 31 Mart yerel seçimleri için yapılan son anket sonuçları..


Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri için Kavak ilçesinde iki iddialı isim birbiri ile yarışıyor. Kavak Belediye Başkan adaylarından biri MHP'den istifa ederek İYi Parti'ye geçen Şerif Ün, diğeri ise mevcut belediye başkanı ve Cumhur İttifakının adayı İbrahim Sarıcaoğlu..

Samsun'un Kavak ilçesinde 31 Mart yerel seçimleri öncesi yapılan anketlerde Cumhur İttifakı adayı Sarıcaoğlu mu, yoksa MHP'den istifa edip İYİ Parti adayı olan Şerif Ün mü önde. Şubat ayı ve Mart ayının ilk haftası yapılan son anketlere bakıldığında Samsun'un Kavak ilçesinde AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu Şubat ayı anketinde yüzde 46, İYİ Parti adayı Şerif Ün ise yüzde 32 oy bandında kaldı.

Samsun'un Kavak ilçesinde Mart ayının ilk haftalarında yapılan son ankete göre ise Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu yüzde 51.9 oy bandına yükselirken, Şerif Ün ise yüzde 35.8 oranında kaldı. Hepinizin bildiği gibi anketlerin bir bağlayıcılığı yok. Ancak yerel seçim öncesi yapılan anketlerle adaylar ve partiler durumlarını çek etme imkanı buluyor. Bu kapsamda Samsun'da AK Parti İl Başkanlığı tarafından 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala anketler yaptırarak, ilçeler ve şehir merkezinde ki durumu analiz ediyor. Samsun'un Kavak ilçesinde yapılan son anketlere göre ise Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu Mart ayında yapılan ankete göre rakibi Şerif Ün'e yüzde  16.1 oranında fark atmış görünüyor.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

İRFAN UÇAR

25 Mart 2019 Pazartesi 15:21

Şerif ün başkanım adam gibi adam,anketmis bos iş bunlar ibrahim saricaoglunun ne halt ettikleri gün yüzünde rahat olunherkez cezasını çeker makam aracı portif hurdalar, yemekler parklar barajin yakılması haber medyalarına kesilen faturalar sus diye yapmadıkları işlerin önünde resim çekinerek biz yaptık demeleri unutulmaz unutturulmaz bunlar,ŞERİF ÜN başkandır...

Has kavaklı

23 Mart 2019 Cumartesi 15:58

Bir esnaf olarak kavağın gelişmesi için İBRAHIM SARICAOĞLU diyorum ceza evi hastane doğalgaz kyk yurtları daha ne yapsın kavak için

Osman Kayhan

21 Mart 2019 Perşembe 22:26

Seninle başladık seninle yola devam baskanim ibrahim saricaoglu AK PARTİ

kavak lı

21 Mart 2019 Perşembe 19:32

tamamen taraflı ve yandaş anket sonucu %70 şerif ün önde kavak da

Ahmet Bayrak

21 Mart 2019 Perşembe 19:47

Peki Şerif Ün'ü yüzde 70 önde yazmış olsaydı taraflı ve yandaş olmayacak mıydı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Üniversitesi OMÜ'nün Canik Başarının tüm eşyalarını alması ile zor durumda kaldı

Samsun Üniversitesi OMÜ'nün Canik Başarının tüm eşyalarını alması ile zor durumda kaldı