27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN'UN KAVAK MHP İLÇE BAŞKANI, DÖRT PARTİNİN ADAYIYIM DİYEN ŞERİF ÜN'E TEPKİ GÖSTERDİ

Samsun'un Kavak MHP İlçe Başkanı, dört partinin adayıyım diyen Şerif Ün'e tepki gösterdi

Samsun'da MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, dört partinin adayı olduğunu söyleyen İYİ Parti Kavak Belediye Başkan adayı Şerif Ün'e tepki göstererek, "Kendine güvenen bulunduğu yeri söyler. Ama bunlar onu da yapamıyor" dedi.

14 Mart 2019 Perşembe 18:16 SİYASET

Samsun'da MHP'nin Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, MHP'den istifa ettikten sonra İYİ Parti'den Kavak Belediye Başkan adayı olan Şerif Ün'ün AK Parti, CHP, MHP ve İYi Parti'nin adayı olduğunu söylemesine tepki gösterdi.


Samsun'un Kavak ilçesinde seçim çalışmaları için gittiği yerlerde kendisini tüm partililerin adayı olarak gösteren konuşmalar yaparak destek isteyen İYİ Parti adayını eleştiren MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, "Kendine güvenen bulunduğu yeri söyler, ama bunlar onu da yapamıyor” diye konuştu.

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala Kavak’ta seçim çalışmaları her geçen gün artan bir tempo ile sürerken İyi Parti adayı Şerif Ün’ün köylerde yaptığı seçim konuşmalarında kendisini AK Parti, MHP, CHP ve İyi Partililerin adayı olarak göstererek seçmenlerden oy talep etmesi tepki gördü.

MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber rakip parti adayını davranışı nedeniyle sert bir dille kınadı. Siyasette, siyasi terbiye gereği bir duruş olması gerektiğini belirten MHP ilçe Başkanı Kamber, ” Rakip adayın köylerde kendisini dört parti adayı olarak göstererek oy istemesi kadar çirkin bir hareket olamaz. Kendine güvenen bulunduğu yeri söyler, projesini anlatır oyunu ister. Böyle ben her partilinin adayıyım demesi onları kurtarmaz. Halkımız zillet ittifakına gereken dersi sandıkta verecektir. Siyaset bir duruş gerektirir. Siyasette çirkefleşmemek gerek. Ben herkesin adayıyım diyerek siyaset de hiç yapılmaz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

misafir

15 Mart 2019 Cuma 10:06

adam kötü bir şey söylememiş ki tüm seçmenin oyuna talibim demiş.insanları bölmemiş.kendine oy vermeyenleri terörist ilan etmemiş.niye zorlanıyorsun .madem kendinize güveniyorsununz kendi partinizden aday çıkarsaydınız.

Bravo

15 Mart 2019 Cuma 00:00

Şerif başkanı kutluyorum. Olması gereken bu. Halkın talebi bu. İftira siyasetinden gına geldi. Şerif ün benden bir oy kazandın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da mimar karı kocadan tehditle 15 bin lira para alınması olayında 1 kişi tutuklandı

Samsun'da mimar karı kocadan tehditle 15 bin lira para alınması olayında 1 kişi tutuklandı