24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAYSİAD BAŞKANI AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, 24 Haziran'da yapılacak erken seçim nedeni ile AK Parti'den milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

27 Nisan 2018 Cuma 16:33 SİYASET

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD)  Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı. 


Samsun doğumlu olan SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, İstanbul'da bulunan Samsunlular tarafından milletvekili adayı olması için desteklenmişti. 

TV 8'de Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde isimli programdanda tanınan SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, bugün AK Parti'den Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı. İstanbul 3'üncü bölgeden milletvekili aday adaylığı başvurusunu yapan Ayşe Üstünel Dağdelen, "Milletvekili aday adayı olmam ile ilgili Samsunlu hemşehrilerimin yoğun desteği ve istekleri beni gururlandırdı. İstanbul'da yaşayan Samsunlu hemşehrilerime ve Samsun'da bu konuda şahsımı destekleyerek bana omuz veren tüm kardeşlerime, dostlarıma teşekkür ediyorum. Çıkmış olduğumuz bu yolun hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul'dan 3'üncü bölgeden milletvekili aday adaylığımızı yapmış bulunuyoruz. 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 Yusuf Ziya Yılmaz belediye binası önünde personel ile vedalaştı

Yusuf Ziya Yılmaz belediye binası önünde personel ile vedalaştı