24 Haziran 2019 Pazartesi

SOYLU DONARAK ŞEHİT OLAN ASKER FOTOĞRAFINI PAYLAŞANLARIN PKK'LI OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Soylu donarak şehit olan asker fotoğrafını paylaşanların PKK'lı olduğunu söyledi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de operasyon bölgesinde donarak şehit olan iki asker ile ilgili paylaşılan fotoğrafı sosyal medyada yayınlayanların HDP sempatizanı, PKK'lılar ve FETÖ'cülerin olduğunu söyledi.

30 Ekim 2018 Salı 11:31 SİYASET

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de donarak şehit olan iki askere ait olduğu iddia edilerek sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ile ilgili açıklama yaptı. 


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de donarak şehit olan 2 asker hakkında açıklamalarda bulundu, donarak şehit olan iki askere ait olduğu iddiası ile sosyal medyada yayınlanan o fotoğrafa tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Tunceli'de 2 askerimizin şehit düşmesiyle ilgili yanlış değerlendirmeler oldu. Şehitlerimizin olduğu yerde hiç ağaç yok. Bunları kimler olduğu açık. HDP sempatizanları, PKK'lılar, FETÖ'cüler ve Türkiye'de terörle mücadeleden rahatsız olanlar, Tunceli'nin huzurundan rahatsız olanlar.

TERÖR ÖRGÜTÜ KORUMAYA ÇALIŞIYORLAR
Tunceli'de biz operasyon yapıyoruz. Ama her operasyondan sonra ağaçlar yanıyor diye sözde şarkıcılar da dahil, terör örgütü mensuplarını sabah akşam koruyabilmek için çare arayan ve terör örgütüne müzahir olan siyasi partinin mensupları dahil orada eylem yaparak terörle mücadelemizi engellemeye çalışmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydu. Ama buna müsaade etmediğimizi de belirtmek isterim.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de zemini çöken 6 yıllık anaokulunda dev çatlaklar oluştu

Samsun Vezirköprü'de zemini çöken 6 yıllık anaokulunda dev çatlaklar oluştu