02 Temmuz 2020 Perşembe

SÖZCÜ GAZETESİ CHP ATAKUM ADAYI CEMİL DEVECİ'NİN CAMİDE SİYASET YAPTIĞINI YAZDI

Sözcü Gazetesi CHP Atakum adayı Cemil Deveci'nin camide siyaset yaptığını yazdı

Sözcü Gazetesi, Samsun'da Millet İttifakı ve CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı olan Cemil Deveci'nin camide siyaset yaptığını yazdı.

01 Mart 2019 Cuma 15:44 SİYASET

Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı olan Cemil Deveci, Sözcü Gazetesinde yayınlanan bir habere göre camide siyaset yaptı. Sözcü Gazetesi, Cemil Deveci'nin camide siyaset yaptığını yazdı.


Sözcü Gazetesinin Samsun Muhabiri İsmail Akduman, CHP Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci'nin camide siyaset yaptığını gündeme getirdi, bu haber ise Sözcü Gazetesinin internet sitesinde 'Camide siyasete son örnek CHP'den' başlığı ile yayımlandı.

Sözcü Gazetesinde Cemil Deveci ile ilgili yayınlanan haberde şu bilgilere ver verildi.

Samsun'un Atakum İlçesinin CHP'li belediye başkan adayı seçim çalışmaları için gittiği mahallede bir camide toplantı yaparak oy istedi. Çakarlı araçla mahalleye giden adayın fotoğrafı da caminin içine asıldı. Atakum İlçesi'nin CHP'li belediye başkan adayı Cemil Deveci, seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde Şenyurt Mahallesi'ne gitti. Akşam saatlerinde mahalleye yasak olmasına rağmen çakarlı araçla giriş yapan Deveci, meşalelerle karşılandı. Ardından mahalle camisine giden Deveci, burada toplanan vatandaşlarla sohbet ederek projelerini anlattı. 

MASA VE SANDALYELER TAŞINDI
Camiye ait ses sistemini kulanarak konuşma yapan Cemil Deveci, vatandaşlardan kendisine destek olmalarını istedi. Camiye toplantı için masa ve sandalyeler taşındı. Toplantıya gelenler için çay ve kuru pasta ikram edilirken, bazı insanlar yerde oturtu. Deveci daha sonra da cami içinde vatandaşlarla hatıra fotoğraf çektirerek ayrıldı. Caminin iç duvarlarına Deveci'nin afişlerinin asılması ise dikkat çekti. Deveci mahalleye yaptığı ziyaretin fotoğraflarını kendi sosyal medya hesabından paylaştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP Atakum adayı Cemil Deveci camide siyaset yaptığı iddiasına yanıt verdi

Samsun'da CHP Atakum adayı Cemil Deveci camide siyaset yaptığı iddiasına yanıt verdi