18 Ağustos 2019 Pazar

SUAT BİNİCİ CHP'YE SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYLIĞI İÇİN 3 İSİM ÖNERDİ

Suat Binici CHP'ye Samsun Büyükşehir adaylığı için 3 isim önerdi

Samsun Haberi- CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, 2019 Mart yerel seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için 3 isim önerdi.

04 Kasım 2018 Pazar 14:58 SİYASET

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, partisinin Samsun'da yerel seçimlere hazır olmadığını söyleyerek, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için 3 ismi gündeme getirdi.


Sosyal medyadan açıklama yapan CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, 2019 Mart yerel seçimleri öncesi CHP Samsun İl Başkanlığının basın ile ilişkilerini düzeltmesi gerektiği uyarısında bulundu. Suat Binici, yerel seçim için ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığına eski milletvekili Hayati Tekin ile birlikte eski il başkanı Tufan Akcagöz ve Müşfik Veysel Erdoğan'ın isimlerini önerdi.

Suat Binici Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için önerdiği isimlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Görüyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi Samsun'da seçime hazır değil. Örgüt toparlanmalı üzerindeki ölü toprağını atmalıdır. Basınla ilişkiler düzeltilmelidir. Bütün bu yanlışlıklara DUR demek zorundayız. DUR demenin yolu da BİRLİK ve BERABERLİKTEN geçmektedir. Partimizde DİSİPLİN, SEVGİ ve SAYGININ egemen olması sağlanmalıdır. Bizim Anadolu'da kavgalı eve kız vermezler diye bir deyim vardır. Aday bile bulamazsınız. Önemli olan partinin oylarını artırmaktır. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için üç isim öneriyorum. HAYATİ TEKİN, MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN, TUFAN AKCAGÖZ... Bu arkadaşlarımız donanımlı, hitabeti iyi olan ve örgütümüzün destekleyeceği arkadaşlarımızdır. Başarılı da bir çalışma yapacaklarına olan inancım tamdır. Genel Merkez bu arkadaşlarımızı çağırmalı ve görev vermelidir. Kabul edeni ADAY yapmalı, gelecekte değerlendirmelidir. Yaklaşan seçimlerle ilgili deneyimli görüşlerimi sizlerle paylaşmak ihtiyacı hissettim. Tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımla...

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor deplasmanda Niğde Anadolu Futbol Klübünü 1-0 yendi

Yılport Samsunspor deplasmanda Niğde Anadolu Futbol Klübünü 1-0 yendi