28 Ocak 2022 Cuma

SUAT KILIÇ AYRILACAK DEDİKODULARINA AK PARTİ TEŞKİLATLARINI ZİYARET EDEREK YANIT VERİYOR

Suat Kılıç ayrılacak dedikodularına AK Parti teşkilatlarını ziyaret ederek yanıt veriyor

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, partiden ayrılacağı yönündeki asılsız dedikodulara, AK Parti teşkilatlarını ziyaret ederek yanıt veriyor.

02 Mart 2020 Pazartesi 17:37 SİYASET

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, Batman ve Mardin'e giderek AK Parti teşkilatlarını ziyaret etti.


AK Parti Batman İl Başkanlığı ile Mardin ve Midyat, AK Parti teşkilatlarını ziyaret eden Suat Kılıç, gerçekleştirdiği turlarla adeta 'AK parti'den ayrılıyor' dedikodularına yanıt verdi.

Batman ve Mardin’de AK Parti teşkilatlarını ziyaret eden Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç,  Batman’da İl Başkanı Akif Gür, Merkez İlçe Başkanı Yusuf Şirin ve parti teşkilatı ile bir araya geldi.

Hasankeyf’te AK Partili  Belediye Başkanı Abdülvahab Kusen tarafından ağırlanan Suat Kılıç, Gercüş’te de ilçe teşkilatını ziyaret ederek burada da yine AK Partili  Belediye Başkanı Gündüz Günaydın’ın konuğu oldu. 

Suat Kılıç Midyat’ta ise yeni atanan AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kılıç ziyaretleri sırasında sokaklarda da yoğun ilgi gördü. AK Parti’de 3 dönem milletvekilliği, TBMM’de AK PARTİ Grup Başkanvekilliği ile kurucu Gençlik ve Spor Bakanlığı görevlerinde bulunan Suat  Kılıç parti teşkilatının geçmişten bugüne sevilen isimleri arasında sayılıyor. 

Kılıç’ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği güneydoğu ziyaretini de teşkilatlardan gelen davet üzerine gerçekleştirdiği öğrenildi. Bununla birlikte ziyaretin zamanlamasına dikkat çeken çevreler bu ziyaretleri “AK PARTİ’den ayrılmıyorum” mesajı olarak değerlendirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Askerlik için başvuran Suriyelilere ÖSO Komutanı 2017'de namusunuz için savaşın demişti

Askerlik için başvuran Suriyelilere ÖSO Komutanı 2017'de namusunuz için savaşın demişti