22 Ekim 2021 Cuma

SUAT KILIÇ, KÜLLİYE'DE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I ZİYARET ETTİ

Suat Kılıç, Külliye'de Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, Külliye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti.

28 Ağustos 2020 Cuma 11:59 SİYASET

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın misafiri oldu.


AK Parti'nin önemli isimlerden olan eski Bakan Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile biraraya geldiği fotoğrafını sosyal medya sayfalarından paylaştı. İsmi bir süre önce Ali Babacan'ın partisine geçeceği iddiaları ile gündeme gelen Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte verdiği poz ile bu iddiaların hepsini de çürüttü.

Yaygın haber siteleri ve gazetelerde görüşüne dahi başvurulmadan Ali Babacan'ın partisine geçeceği yönünde haberler yapılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın AK Parti'de yoluna devam edeceğini ve Ali Babacan'ın partisine geçmeyeceğini aylar önce haber yapan tek yayın organı ise Samsun Kent Haber olmuştu. 

-24 Aralık 2019 tarihinde yayınladığımız haber-Tıkla oku


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile dün Beştepe Külliyesinde biraraya gelen Suat Kılıç, sosyal medya sayfalarından yayınladığı ziyarete ait fotoğraf ile de adeta Babacan'ın partisine geçeceğini ileri süren masa başı habercilerinede kapak yaptı. Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmeye ait fotoğrafı ise sosyal medya sayfalarından "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hüsnükabulleri için teşekkür ederim.  Yol uzun, yük ağır. Allah, yar ve yardımcısı olsun..." notu ile yayınladı. Kılıç'ın Erdoğan ile birlikte çekindiği fotoğrafın ardından 'Suat Kılıç sahalara mı dönüyor' yorumları yapıldı. Bu konuda kısa bir bilgi verecek olur isek Suat Kılıç, sahalardan hiç ayrılmadı, hep sahadaydı. Türkiye'nin bir çok şehrinde bakanlıktan ayrıldıktan sonra AK Parti'nin toplantılarına katıldı, neredeyse il il teşkilat ziyaretleri yaptı. Suat Kılıç, milletvekilliği ve bakanlık süreci sonrası Samsun'a da sık sık gelerek seçim süreçlerinde parti etkinliklerine destek verdi. Yani Suat Kılıç hep sahalardaydı..  


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona Virüs vakalarının artış gösterdiği ilçeler açıklandı

Samsun'da Korona Virüs vakalarının artış gösterdiği ilçeler açıklandı