25 Haziran 2019 Salı

SÜLEYMAN KALDIRIM: 24 HAZİRAN'DA SANDIKLARDAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ

Süleyman Kaldırım: 24 Haziran'da sandıklardan güçlü çıkacağız

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, 24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin hayata geçmesinde önemli bir adım olacağını açıklayarak, "24 Haziran'da sandıklardan güçlü çıkacağız" dedi

03 Mayıs 2018 Perşembe 01:00 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.


AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven'i ziyaret eden ve gerçekleştirdiği teşkilat ziyaretlerinde konuşan Süleyman Kaldırım, "Göreve geldiği günden itibaren ülkemize büyük hizmetler yapan AK Parti'nin 2023 hedeflerini gerçekleştirmesinde 24 Haziran seçimleri önemli bir basamak olacak. Bu nedenle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı sandıktan güçlü bir şekilde çıkartarak hizmetlerin devamı için hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. AK Parti teşkilatları ile bu seçime hazırdır." dedi.AK Parti hükümetlerinin insana dokunan hizmetleri hayata geçirdiğini kaydeden AK Parti Samsun Milletvekili Süleyman Kaldırım, özellikle gençlere büyük önem verildiğini belirtti. Siyasette gençlerin milletvekili olabilmelerinin önündeki engellerin kaldırıldığını kaydeden Süleyman Kaldırım, "Liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlere büyük önem veriyor. Bizlerde bu anlamda gençlerimizi destekliyoruz. " diye konuştu.Samsun'un kalkınmasında da AK Parti iktidarlarının kamu yatırımların en büyük payları aktardığını vurgulayan AK Parti Samsun Milletvekili adayı Süleyman Kaldırım, Atakum, Bafra ve 19 Mayıs İlçe Teşkilatlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde şunları dile getirdi.

"Samsun ve ülkemizin kalkınmasında hizmetlerin devamı için, 24 Haziran seçimlerinde partimizi daha önceki seçimlerde olduğu gibi tek başına ve güçlü bir şekilde sandıktan çıkartacağız. Tüm teşkilatlarımız diridir. 24 Haziran seçimleri AK Parti için 2023 hedeflerine güçlü bir adım olacak." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı

Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı