26 Haziran 2019 Çarşamba

SÜLEYMAN KALDIRIM: SAMSUN'UN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

Süleyman Kaldırım: Samsun'un milletvekili olacağım

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, milletvekili seçilmesi halinde Samsun'un milletvekili olacağını açıklayarak, gençler, kadınlar, engelliler ve işsizlik sorununa çözüm getirecek projelerini tek tek açıkladı.

04 Mayıs 2018 Cuma 19:31 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olması ve seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri açıkladı.


Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım, seçilmesi halinde halktan asla kopmayacağını açıklayarak, gençler, kadınlar, engelliler ve istihdama yönelik hayata geçireceği projeleri açıkladı.

Kendisinin bir görev adamı olduğunu kaydeden Süleyman Kaldırım, Gazi Belediyesi Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projelerin, milletvekili seçilmesi halinde yapacaklarının teminatı olduğunu ifade etti. Samsun Milletvekili olması halinde, istihdama yönelik meslek edindirme kursları ile birlikte,  kadınların ülke ve şehir ekonomisine katkı sağlaması için hayata geçireceği projelerin hazır olduğunu vurgulayan Süleyman Kaldırım, "Milletvekili seçilmem halinde, hayata geçirmeyi düşündüğümüz tüm projelerimiz hazır. Bu projelerin tamamı insan odaklı. Klasik çizgide bir milletvekili asla olmayacağım. Halka yakın ve halkın içinde olan bir milletvekili olacağım. Her zaman halkımıza karşı mütevazi olacağım. İşsiz gençlerimize istihdam alanları yaratılması noktasında hazırladığım projeleri hayata geçirmek istiyorum. Bunun yanı sıra proje odaklı sivil toplum örgütlerimizden tarafımıza ulaşacak, istihdama katkı sağlayacak tüm projelere destek vereceğim. " dedi.Samsun'un sağlık, turizm, dönüşüm, yeşil enerji ve futbol alt yapı şehri olması noktasında sürdürülen çalışmaları ve yapılan hizmetleri destekleyeceğini ve alternatif projeler üreteceğini de dile getiren AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım şunları dile getirdi.
"Milletin adamı sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin takdirleri ile milletvekili listesinde yer alıp seçilmem halinde yapmayı ve hayata geçirmeyi tahahüt ettiğimiz projelerimizin arkasında olacağız. Halktan kopuk, halkın sorunlarına kulak tıkayan bir siyasetçi olmayacağım. Samimiyet çizgimizi asla bozmadan, halkımıza ve milletimize faydalı olacak hizmetlerin hayata geçmesi için çalışacağım. AK Parti teşkilatlarımızla, belediye başkanlarımızla ve sivil toplum örgütlerimizle daima dialog halinde olarak, Samsun'umuzun gelişmesi ve kalkınması için tek vücut olacağız. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimize şimdiden hayrıl sonuçlar getirmesini diliyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ayhan

06 Mayıs 2018 Pazar 20:32

Hadi yaa

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Orhan Gencebay gıda zehirlenmesinden hastaneye kaldırıldı

Orhan Gencebay gıda zehirlenmesinden hastaneye kaldırıldı