26 Haziran 2019 Çarşamba

SÜLEYMAN SOYLU PKK'YA GÖZDAĞI VERDİ: BU KIŞ YA AÇIKTA KALACAKLAR YA DA DONACAKLAR

Süleyman Soylu PKK'ya gözdağı verdi: Bu kış ya açıkta kalacaklar ya da donacaklar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da AK Parti Şalpazarı İlçe kongresinde yaptığı konuşmada Karadeniz'e de sızmaya çalışan PKK'ya seslenerek, "Bu kış sığınaklarınızı başlarınıza geçireceğiz" dedi.

26 Kasım 2017 Pazar 15:22 SİYASET

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da AK Parti Şalpazarı İlçe kongresinde yaptığı konuşmada PKK'ya seslenerek, "Sığınaklarınızı başlarınıza geçireceğiz" dedi.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Şalpazarı İlçe kongresinde yaptığı konuşmada, PKK ile bu kış önemli mücadelede  verileceğini açıkladı.  

Karadeniz'e de sızmaya çalışan PKK'ya seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bunlar kış geldi, terör örgütleri rahatladı zannediyorlar, öyle mi? Sığınaklarınızı başlarınıza geçireceğiz, bunu bilesiniz. Bu kış ya açıkta kalacaklar ya da donacaklar. Çok net ve açıktır. Teröristlerin ellerinden mumlarını da ekmeklerini de ne hesapları varsa onları almak için kahramanlarımız sizlerin duasıyla Mehmetçiğimiz, polisimiz, jandarmamız kış boyunca huzurumuz ve birliğimiz için büyük bir mücadele ortaya koyacaklar. Bu demokrasiyle sizlerin verdiği güçle iradeyle ve kuvvetle oluyor." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonundan 3 ayaklı saldırı planı uyarısı

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonundan 3 ayaklı saldırı planı uyarısı