27 Haziran 2019 Perşembe

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM İLE SAMSUN ZİRVESİ YAPILDI

TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile Samsun zirvesi yapıldı

AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Samsun Valisi Osman Kaymak ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile görüştü.

12 Eylül 2018 Çarşamba 16:15 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekilleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ile Samsun Valisi Osman Kaymak, Ankara'da TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile Samsun zirvesi yaptı.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı,  Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım’ı ziyaret etti.

Meclis Başkanlığı makamında gerçekleşen kabulde heyet, Meclis Başkanı Binali Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini iletirken, yapılan toplantıda Samsun’un talepleri masaya yatırıldı.TBMM Meclis Başkanı Binali Yıldırım’ı ziyaretlerine ilişkin bilgi veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Karaaslan, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Meclis Başkanı, Parlamenter Sistemin son Başbakanı Meclis Başkanımız sayın Binali Yıldırım’a kabulü, ilgi ve alakası dolayısıyla Samsun’lu hemşehrilerim adına gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. İlk olarak Sayın Meclis Başkanımız’a gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretin şehrimizin gelecek hedeflerinin görüşüldüğü verimli bir toplantıya da vesile olduğu düşüncesindeyim. 19 Mayıs 1919’un 100'üncü yılına şehrimizi en iyi şekilde hazırlamak için uzun soluklu bir çalışmayı Milletvekillerimiz,  Valimiz, İl Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte hep beraber, işbirliği ve ciddi bir koordinasyon süreciyle sürdürüyoruz. Samsun’umuzda tam bir asır önce atılan ilk adımın yıldönümünde şehrimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, sorunları bir an önce çözüme kavuşturmak, şehrimizi 100'üncü yıla yakışır bir görüntüye kavuşturmak amacıyla çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz. Pek çok potansiyeli içinde barındıran Samsun’umuz, hizmet siyaseti ile buluştuğu günden bu yana her açıdan zenginleşmiş ve güzelleşmiş, bölgesinde ve Türkiye’de örnek şehirlerden biri haline gelmiştir. Önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz projelerle ilgili yol haritalarımızı da ortak akıl ve istişare yoluyla oluşturmaya devam ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan talimat verdi! AVM'lerde dolarla kira ödeme dönemi sona erecek

Erdoğan talimat verdi! AVM'lerde dolarla kira ödeme dönemi sona erecek