19 Nisan 2019 Cuma

TBMM ESKİ BAŞKANI KAHRAMAN SAMSUN'DA KONUŞTU! SATILMIŞLAR PENSİLVANYA'DA

TBMM eski Başkanı Kahraman Samsun'da konuştu! Satılmışlar Pensilvanya'da

Samsun'a gelen TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili yaptığı açıklamada, "15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin varlığına kasteden bir hareketti" dedi.

21 Temmuz 2018 Cumartesi 01:46 SİYASET

Samsun'a gelerek Atakum Belediyesinin 8 ayrı projesinin toplu açılış törenine katılan TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman burada yaptığı açıklamada 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Samsun'da yaptığı açıklamada, "Çok ilerleme kaydettik. Çok geliştik. Gelişmemizi dünya istemiyor. Kendine rakip ister mi? İstemiyor. Bizim önümüzü kesmek için tuzaklar hazırlıyorlar. Onlardan biri de 15 Temmuz'du. 15 Temmuz sadece bir darbe değildi. Darbe de değildi ihtilal de değildi. 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin varlığına kasteden bir hareketti. "SATILMIŞLAR PENSİLVANYA'DA
"Bayrağı indirecek olan bir hareketti. Rabbim bizi korudu. Harekatı 6 saat önceye alsalardı, korkup paniklemeselerdi sabah kalktığımızda Türkiye'de, 3 ayrı devlet kurulmuş, Suriye misali olmuştu. Allah bizi korudu. Milletimizde satılmış yoktur. Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar. Aldatılmışlar vardır. Neden birbirimize gireceğiz? Bu ülke, bu bayrak hepimizin. Biz nimetlerin kadrini bileceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

Konuşmasının ardından İsmail Kahraman, toplam değeri 75 milyon TL olan Atakum Belediyesinin 8 projesi arasında yer alan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası, Osmanlı Hamamları, Seyir Tesisleri, Öğrenci Etüt Merkezi, Taflan Sosyal Tesisleri, E-Belediyecilik ve Kent Bilgi Sistemi, Ömer Halisdemir Parkı ve Çay Bahçesi ile 200 Kilometre yol yapım çalışmasının toplu açılışını yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu fotoğrafçı Rıdvan Uzun ünlü makeup Özlem Kurt'un model çekimlerini yaptı

Samsunlu fotoğrafçı Rıdvan Uzun ünlü makeup Özlem Kurt'un model çekimlerini yaptı