27 Haziran 2019 Perşembe

TRABZON MAÇINA GİTTİ DİYE ELEŞTİRİLEN BEDRİ YAŞAR SAMSUNSPOR'UN MAÇLARINA DA GELMİŞ

Trabzon maçına gitti diye eleştirilen Bedri Yaşar Samsunspor'un maçlarına da gelmiş

Samsunsporlu taraftarların Trabzonspor maçına gittiği için sosyal medyada eleştirip tepki gösterdiği İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın Samsunspor maçlarına da geldiği ortaya çıktı.

28 Kasım 2018 Çarşamba 01:02 SİYASET

Trabzonspor-Fenerbahçe maçını izlemek için Trabzon'a giden ve burada maç öncesi yerel bir kanala açıklamalarda bulunan İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsunsporlu taraftarların tepkisi ile karşılaştı ancak bazı duyarlı taraftarlar Bedri Yaşar'ın Samsunspor maçlarına da geldiğini söyleyerek fotoğraflar paylaştı.


Bedri Yaşar'ın Samsunspor maçlarına da geldiğini söyleyen kırmızı beyazlı taraftarlar, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'a haksızlık yapıldığını savundu. Trabzonspor maçına gittiği için eleştirilen Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın Samsun 19 Mayıs Stadında çekilen görüntülerini yine sosyal medyada yayınlayan bazı taraftarlar, milletvekili Yaşar'ın haksız bir eleştiriye maruz kaldığını kaydetti. İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın yayınlanan fotoğraflarında Samsunspor maçını taraftarlarla birlikte izlediği başka bir fotoğraf karesinde ise şeref tribününde yer aldığı görüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Oy verdiği partinin 6 vekili Trabzonlu olan Osman

29 Kasım 2018 Perşembe 17:54

Osman,Kim bu haberi çıkarıp ayıbını örtüyor asıl ona cevap ver osman.Sezon açılışında başka kim vardı osman, bu takım süper ligden düşerken sahip çıkmayanlar kimdi Osman

Yapma Osman

28 Kasım 2018 Çarşamba 11:12

osman, trabzon vekilleri seçilirken nerelerdeydin?sonra bu memlekette vekilleri halkın seçtiğine inananlardan mısın?parti tabanları bile fasafiso...parti başı ne derse o olur, öğren de gel...

Osman

28 Kasım 2018 Çarşamba 09:59

Ayıbını örtmeye mi çalışıyorsun. Senin gibi Samsunlu olmayanlara oy verenlere yazıklar olsun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun halkı Büyükşehirde Erhan Usta'yı istiyor Hüseyin Edis engel oluyor

Samsun halkı Büyükşehirde Erhan Usta'yı istiyor Hüseyin Edis engel oluyor