20 Ocak 2022 Perşembe

ÜMİT ÖZDAĞ ERHAN USTA'YA YÜKLENDİ! İYİ PARTİ'Yİ FETÖ DESTEKLİYOR DEDİ

Ümit Özdağ Erhan Usta'ya yüklendi! İYİ Parti'yi FETÖ destekliyor dedi

İYİ Parti'den ihraç edilen milletvekili Ümit Özdağ, kendisi için ihraç edilmesi gerektiğini söyleyen İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta'ya tepki göstererek, "İYİ Parti'nin kuruluşu sırasında bizim FETÖ tarafından desteklendiğimizi söyledi, bütün parti olarak" dedi.

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:22 SİYASET

İYİ Parti'den İstanbul İl Başkanı için FETÖ iddiasında bulunması sonrası ihraç edilen Ümit Özdağ, kendisine yönelik açıklama yaparak partiden ihraç edilmesi gerektiğini söyleyen Erhan Usta'ya katıldığı bir canlı yayında yanıt verdi.


Ümit Özdağ Habertürk'de katıldığı canlı yayında Erhan Usta'nın fotoğrafının yer aldığı açıklamasını göstererek, "Yapılan referandumda başkanlık rejimi için çalıştı. Başkanlık rejimi sırasında ekonominin ayağa kalkacağını, Türkiye'nin daha hızlı ilerleyeceğini söyledi. Sonra İYİ Parti'nin kuruluşu sırasında bizim FETÖ tarafından desteklendiğimizi söyledi, bütün parti olarak. Şimdi Erhan Usta gelmiş diyor ki Ümit Özdağ il başkanına FETÖ iktisaplı dedi diye partiden ihraç edilsin diyor. Ben buna çok gülüyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Aslan Karanfil, yıllar süren davanın sonunda bugün beraat etti

Aslan Karanfil, yıllar süren davanın sonunda bugün beraat etti