25 Eylül 2021 Cumartesi

YENİ YOL PARTİSİ SAMSUN İL BAŞKANI GÜL, SEL AFETİNİN YAŞANDIĞI GİRESUN'A GİTTİ

Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Gül, sel afetinin yaşandığı Giresun'a gitti

Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Sevda Gül, sel afetinin yaşandığı Giresun'un Dereli ilçesine giderek incelemelerde bulundu.

28 Ağustos 2020 Cuma 21:34 SİYASET

Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Sevda Gül, can kayıplarının yaşandığı Giresun'un Dereli ilçesinde ki sel felaketini yerinde inceledi.


Giresun'un Dereli ilçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan sel afetinde can kayıpları yaşanırken, afetin büyük çaplı olması Türkiye'nin gündemi olmuştu. Halen kayıpların arandığı Dereli ilçesine giden Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Sevda Gül, burada vatandaş ve yetkililerle görüşerek sel afeti ile ilgili son bilgileri aldı.  

Yaşanan can kayıpları nedeni ile büyük üzüntü içinde oldukların söyleyen yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Gül, "Dereli halkının acısı acımızdır. Bu afetin yaraları ümit ediyoruz kısa sürede sarılır. Can kayıplarını geri getirmek mümkün değil, bu nedenle bu sel felaketinde yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyoruz. Gerekli önlem ve tedbirlerin alınması ve bir daha böyle acıların yaşanmaması temennimizdir. Yeni Yol Partisi olarak, sel felaketi yaşayan Dereli halkımızın maddi ve manevi yanlarındayız. Burada yaptığımız incelemelerde afet yaşayan vatandaşlarımızın için neler yapabileceğimizi de belirledik. Partimiz tüm teşkilatları ile yaraların kısa sürede sarılması için Dereli halkının yanında olacaktır. Geçmiş olsun Giresun, geçmiş olsun Dereli halkı" dedi.

Yeni Yol Partisi Samsun İl Başkanı Sevda Gül'ün Dereli ilçesine gerçekleştirdiği inceleme ziyaretine Bafra İlçe Başkanı Kamuran Açar'da eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hayati Akbaş, virüsü nasıl kaptığını ve Korona Virüs belirtilerini video ile anlattı

Hayati Akbaş, virüsü nasıl kaptığını ve Korona Virüs belirtilerini video ile anlattı