16 Eylül 2021 Perşembe

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NİN 4 GENEL BAŞKAN YARDIMCISI 20 OCAK'TA SAMSUN'A GELİYOR

Yeniden Refah Partisi'nin 4 genel başkan yardımcısı 20 Ocak'ta Samsun'a geliyor

Yeniden Refah Partisi'nin 4 genel başkan yardımcısı ve 1 MKYK üyesi 20 Ocak 2021 Çarşamba günü Samsun'a gelerek ilçe ziyaretleri yaparak vatandaş ve esnaflarla görüşecek.

19 Ocak 2021 Salı 22:36 SİYASET
Yeniden Refah Partisi Samsun'a Çıkartma Yapıyor. 20 Ocak 2021 Çarşamba günü Yeniden Refah Partisi'nin dört genel başkan yardımcısı ve bir MKYK üyesi ile Samsun'a geleceği açıklandı.

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, Genel Başkan Yardımcıları Erkan İlyas Helvacı, Cemil Çolak, Zafer Emanetoğlu ve Mehmet Aşıla'nın 20 Ocak Çarşamba günü Samsun'a geleceklerini açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda iş adamı ve siyasetçi Salih Şahin'in Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından atanmasının ardından parti Samsunda büyük ölçüde ivme kazanmıştı. Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin ve yönetimi göreve geldikleri günden bugüne yaptıkları esnaf ziyaretleri  Samsunlular tarafından taktirle karşılandı.

SANKİ YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞAN TEŞKİLAT
Sanki yarın seçim olacak gibi çalışmlar yapan Yeniden Refah Partisi Samsun İl yönetimi genel merkezden de tam not aldı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı DR. Fatih Erbakan tarafından da takip  ve bunun içinde dört genel başkan yardımcısını bir MKYK üyesini Samsun İl teşkilatına destek vermeleri için görevlendirdiği bildirildi. 

20 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ ESNAF ZİYARETLERİ YAPILACAK
Samsun İl Başkanı Salih Şahin, 20 Ocak çarşamba günü 4 genel başkan yardımcısı ve bir MKYK üyesinin katılımıyla Yeniden Refah Partisi Samsun İl teşkilatı esnaf ziyaretleri gerçekleştireceklerini duyurdu.

İLÇE İLÇE DOLAŞACAKLAR
20 Ocak Çarşamba günü 4 Genel Başkan yardımcısı ve MKYK üyesi ile Samsun'a çıkartma yapacak olan Yeniden Refah Partisi ilçe ilçe dolaşarak Samsun halkı ile kuçaklaşacak. Genel Başkan DR. Fatih Erbakan tarafından bizzat görevlendirildiği öğrenilen parti heyetin Samsun'da yapılan çalışmalara hız vermek ve destek amaçlı geldiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor stadının önüne Samsunspor Anıtı dikildi

Samsunspor stadının önüne Samsunspor Anıtı dikildi