11 Nisan 2021 Pazar

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NİN SAMSUN İL BAŞKANI SALİH ŞAHİN OLDU

Yeniden Refah Partisi'nin Samsun İl Başkanı Salih Şahin oldu

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı görevine Salih Şahin atandı. Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığında Teşkilat Başkanı olan Salih Şahin, parti genel merkezi tarafından il başkanlığı görevine getirildi.

26 Kasım 2020 Perşembe 17:29 SİYASET

Samsun'da Yeniden Refah Partisi'nin İl Başkanlığı görevine iş adamı Salih Şahin'in ataması yapıldı. Genel Başkan Fatih Erbakan'ın oluru ile Salih Şahin'in İl Başkanlığı görevine getirildiği öğrenildi.


Daha önce Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı olan Halil İbrahim Demirelli'nin genel merkezde görev alması nedeniyle boşalan İl Başkanlığına Salih Şahin'in getirildiği açıklandı. Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı olan Salih Şahin ise yaptığı açıklamada, Samsun'da teşkilatlanmayı güçlü kılacaklarını ve üye çalışmalarına hız vereceklerini belirterek, "Genel Başkanımız Fatih Erbakan beye bu görevi bize layık gördüğü için teşekkür ediyorum. Samsun'da Yeniden Refah Partisi olarak şehrimizin. sorunlarına eğilerek, bu sorunların çözümü için partimiz ile şehir insanları arasında bir köprü oluşturacağız. Çıktığımız bu yolda mevlam bizleri muvaffak eylesin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ahmet

01 Aralık 2020 Salı 22:51

tiplere bak.. tam yiyici yamyam takımı bunlar....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da işadamı Cemal Yeşilyurt hayatını kaybetti

Samsun'da işadamı Cemal Yeşilyurt hayatını kaybetti