24 Nisan 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ: 24 HAZİRAN'DA DESTAN YAZMAK İÇİN HAZIRIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: 24 Haziran'da destan yazmak için hazırız

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde 24 Haziran seçim çalışmaları sırasında vatandaş ve esnafların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

06 Haziran 2018 Çarşamba 18:33 SİYASET

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde seçim çalışmalarında bulunurken, gördüğü ilgi karşısında, "Sahada gülen yüzler. 24 Haziran'deki zaferimizin müjdecisi. Çarşamba ilçemiz yeni bir destan yazmak için hazır" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini 19 yıl yaptıktan sonra 24 Haziran seçimleri için AK Parti'den Samsun Milletvekili adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde Kızılay ve Dr. Ata Giritli Caddelerinde bulunan esnafları ziyaret ederek 24 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimler için destek istedi.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde gerçekleştirdiği seçim ziyaretleri sırasında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

"Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçim istikrarın sürmesi için halkımızın bize destek olması gereken bir seçim. Halkımızın da desteği ile istikrar sürecek ve büyüyen, gelişen Türkiye büyümeye ve gelişmeye daha hızlı bir şekilde devam edecek. Yapılamayanlar hep AK Parti iktidarı ile yapıldı ve 24 Haziran'dan sonra da inşallah halkımızın da desteğiyle AK Parti, Türkiye için projelerine yenilerini ekleyecek."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te camilere dadanarak 33 musluk çalan hırsız tutuklandı

Samsun Canik'te camilere dadanarak 33 musluk çalan hırsız tutuklandı