19 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ, AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ LİSTESİNDE İKİNCİ SIRADAN ADAY GÖSTERİLDİ

Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili listesinde ikinci sıradan aday gösterildi

AK Parti'nin açıklanan Samsun Milletvekili aday listesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz ikinci sırada yer aldı.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 18:03 SİYASET

AK Parti'nin 24 Haziran seçimleri için açıklanan milletvekili aday listelerinde Samsun'da Yusuf Ziya Yılmaz ikinci sıradan aday gösterildi. 


Samsun'a 19 yıl boyunca Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevi süresince sayısız hizmetler kazandıran Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ederken bugün açıklanan kesin listelerde AK Parti'den ikinci sıra Samsun Milletvekili adayı oldu.

Yusuf Ziya Yılmaz, açıklanan milletvekili aday listelerinin ardından yaptığı açıklamada, " Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin teveccühleri doğrultusunda Ak Parti ikinci sıradan Milletvekili adaylığımız kesinleşti. Rabbim hayırlı uğurlu etsin. Ülkeme ve şehrime hizmete ömrümüzün sonuna kadar devam." dedi.

Seçim kararının alındığı günden bu yana AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan aday belirleme sürecinin titizlikle yürütüldüğüne inandığını ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bey ve AK Parti Genel Merkezimizin teveccühleri doğrultusunda istifa ederek başvurduğum milletvekili aday adaylığı süreci sonucunda yine partimizin aldığı kararlar doğrultusunda 2. sıradan milletvekili Adayı olarak belirlendim. Türkiye'ye hizmet için çıktığımız bu yolda, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin çalışma prensiplerine uygun bir şekilde hareket edeceğiz. Ülkemizin kalkınması, gelişmesi için yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Türkiye’yi çok güzel günler bekliyor. Aday adaylığımız süresince bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da başta Samsun’umuz olmak üzere ülkemize hizmet için gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin birlikte çalışacağız. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin” ifadelerine yer verdi.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

misafir

23 Mayıs 2018 Çarşamba 11:26

Atakum sahili esnafı ihya oldu parkları caddeleri özel mülkleri işyeri yaptı işgal ederek açık bahçelerimiz bile bar oldu açıkda içenler naralar çalgılar gırıla yazılan dilekçeler ankaraya varır kazanılan mahkeme kararı hiçe sayıldı yıllarca şimdi meclise giripde kimin haklarınıüsavunacak acaba biz denizevler 214 sok halkı haklarımızı hela etmiyoruz

Ziya KUL

22 Mayıs 2018 Salı 10:05

parktek mağdurları, gülsan sanayi esnafı, atakum,fakülte,ilçe minibüsçüleri,şehri ikiye bölen raylı sistem şikayetçileri, sharatondan rahatsız olanlar,büyükşehir belediyesinin altındaki otoparktan ters yöne giden arabalara sövenler, bu adamı meclise ****mak için işte size fırsat...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti'nin Samsun 6'ıncı sıra Milletvekili adayı Bekir Keleş kimdir

AK Parti'nin Samsun 6'ıncı sıra Milletvekili adayı Bekir Keleş kimdir