21 Mart 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ: DURMAK YOK 25 HAZİRAN’A ZAFERLE UYANACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Durmak yok 25 Haziran’a zaferle uyanacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,25 Haziran seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada "Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız. Durmak yok" dedi.

23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:12 SİYASET

AK Parti Samsun 2'inci sıra Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekili adayları ile birlikte  Asarcık, Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerinde seçim çalışması yaptı.


AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen program dahilinde 27. Dönem Samsun Milletvekili adayları ile ilçe ziyaretlerine devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık, Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerinde yapılan ziyaretlerde cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin geleceği için başkan seçilmesinin önemine dikkat çekti. ÜLKEMİZE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK
İlçe ziyaretlerindeki konuşmalarında istikrar vurgusu yapan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Büyükşehir Belediye Başkanlığım boyunca 2014 yılından itibaren Samsun’un her ilçesinde yol, su ve alt yapı bakımından tüm hizmetleri yaptık. Bu hizmetlerimizi yaparken ilçe Belediye Başkanlarımız ve değerli muhtarlarımızın da büyük katkısını ve desteğini gördük. Bugüne kadar yerelde yaptığımız hizmetleri bundan sonra da ülkemizde gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık. İnşallah ülkemizi hep birlikte şahlandıracağız. Rabbim muvaffak eylesin” dedi. 

25 HAZİRAN SABAHI ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Seçimlerde zafere ulaşmak için tüm teşkilat mensuplarının gecesini gündüzüne katarak çalışması gerektiğini söyleyen Yılmaz, “AK Parti'nin başarılı olmasını istemeyen şer odaklarına 24 Haziran'da milletimiz gereken cevabı verecektir. Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız. Allah birliğimizi dirliğimizi daim kılsın” açıklamalarında bulundu 

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz ve milletvekili adaylarının Asarcık ilçe teşkilatına gerçekleştirilen ziyaret ile başlayan program sırasıyla Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü İlçe Başkanlığı’na yapılan ziyaret ile son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ziya KUL

24 Mayıs 2018 Perşembe 11:47

parktek mağdurları, gülsan sanayi esnafı, atakum,fakülte,ilçe minibüsçüleri,şehri ikiye bölen raylı sistem şikayetçileri, sharatondan rahatsız olanlar,büyükşehir belediyesinin altındaki otoparktan ters yöne giden arabalara sövenler, 20 yıl boyunca Samsunsporu hep yüzüstü bırakan yzyyi meclise ****mak için işte size fırsat...

mehmet akif

24 Mayıs 2018 Perşembe 02:21

Arkadaşlar hizmet için çıkmışlar. Allah bu ülkenin başından reisi eksik etmesin sizlerin tek derdi rant, makam mevkii... Yapacak birşey yok reisim için mecburiyetten sizi taşıyacağız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 6 gündür kayıp olan Çağdaş Adıgüzel'in cesedi foseptik çukurunda bulundu

Samsun'da 6 gündür kayıp olan Çağdaş Adıgüzel'in cesedi foseptik çukurunda bulundu