19 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ: ENGELLEME ÇABALARINI HALKIMIZIN DESTEĞİ İLE AŞTIK

Yusuf Ziya Yılmaz: Engelleme çabalarını halkımızın desteği ile aştık

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy ilçesi Yaylageriş mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, "Ülkemizin güçlenmesi, kalkınmasını, gelişmesini istemeyenlerin çabalarını, engellemelerini halkımızın büyük desteği ile aştık"dedi.

21 Eylül 2018 Cuma 23:54 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un Tekkeköy ilçesi Yaylageriş mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde çeşitli etkinlikler gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Yaylageriş Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz, talep ve önerileri dinledi. 

Samsun'un her bir noktasının geliştiğini ve güzelleştiğini ifade eden Yılmaz, mahalle sorunlarının en aza indirilmesi için büyük yatırımlar gerçekleştirildiğini, halkın taleplerinin ise birinci önceliklerinin olduğunu söyledi.Milletiyle el ele veren AK Parti'nin kalkınma, güçlenme seferberliğinde en büyük destekçisinin halk olduğunu belirten Yılmaz, "AK Parti halkla iç içe olan siyasi bir harekettir. Halktan kopuk siyaset yapılmayacağının en büyük örneğini AK Parti sergiledi. Bu anlayış birçok kazanımları da peşinden getirdi. Ülkemiz kazandı, vatandaşımız kazandı, Türkiye kazandı. Bu zorlu yolculukta birbirimize gönülden bağlı olduğumuz halkımız hep yanımızda oldu. Hatırlayın bu ülke ne zorluklar, ne kumpaslar, ne kirli hesapları atlattı. Ülkemizin güçlenmesi, kalkınmasını, gelişmesini istemeyenlerin çabalarını, engellemelerini halkımızın büyük desteği ile aştık. Allah kirli hesaplar içerisinde olanlara fırsat vermedi." dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçesi Aşağı Musalla Mahallesi Muhtarı Refaettin Demir'in hayatını kaybeden babası Hacı Bayram Demir'in cenaze namazına da katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

30 Eylül 2018 Pazar 22:10

Sayın Ysuf başkan size asla ve asla haklarımızı hela etmiyoruz iki dünyada kazandığımız kanun var 2011 de ama hala tüm bahçelerimiz açık bar 80-90 m2 olan iki işletme 450 şer m2 oldu işgalle açık yerlere iki belediye kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi açıkda içip naralar atanyüzlerce insan çalgılar sazlar var çorbacı diye açılan ona bile sakinler imza vermezken nasıl içki ruhsatı verildi Yıllardır anamız ağlıyo Denizevler 214 sok haklarımız giden gelen ilgili kim varsa haram olsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak: En büyük gücümüz birlik beraberliğimizdir

Samsun Valisi Osman Kaymak: En büyük gücümüz birlik beraberliğimizdir