27 Ekim 2021 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ, İSTİŞARE TOPLANTISINDA KONUŞTU! HER ZAMAN SAMSUN KAZANSIN

Yusuf Ziya Yılmaz, istişare toplantısında konuştu! Her zaman Samsun kazansın

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratlarla toplantı yaptı.

25 Eylül 2021 Cumartesi 15:07 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gerçekleştirdiği istişare toplantısında, "Her zaman Samsun kazansın. Yıllardır büyük mücadeleler veriyoruz. Çok büyük kazanımlarımız oldu. Bunları korumak hepimizin görevi" dedi.


Samsun'da kent birlikteliği, istişare, bilgilendirme gibi temel amaçlarla sivil inisiyatifle yıllardır gerçekleştirilen her alanda faaliyet gösteren kent dinamiklerinin buluştuğu toplantılardan biri Sevgi Kafe'de gerçekleştirildi. İş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratların hazır bulunduğu toplantıya katılan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, açıklamalarda bulundu.Uzun zamandır gerçekleştirilen toplantılarda kentle ilgili bir çok konu başlığını istişare imkanı bulunduğunu ifade eden Yılmaz, Samsun noktasında kent dinamikleriyle koordine içinde en iyi hedeflere ulaşılması için çalışıldığını ifade etti.

"Her zaman Samsun kazansın, halkımız kazansın" anlayışıyla hareket ettiklerini vurgulayan Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu kentte yaşayanlar, gönül verenler olarak yıllardır büyük mücadeleler veriyoruz. Çok büyük kazanımlarımız oldu, bunları korumak gelecek nesillere taşımak hepimizin görevi. AK Parti iktidarı döneminde şehrimiz bir çok yatırım aldı, projelerle daha ileri taşındı. Topyekun koordine içinde bu süreci devam ettiriyoruz." diye konuştu.

Zor bir coğrafyada bulunan Türkiye'nin tüm kirli hesaplara rağmen hedeflerine ulaşacağını vurgulayan Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Ülkemiz özellikle iktisadi ve savunma sanayisi açısından çok güçlü olmalı. Ekonomimizin güçlenmesi, refah düzeyimizin artması, kendi uçağımızı, hava savunma sistemlerimizi, milli silahlarımızı yapmak için devletimiz var gücüyle çalışıyor. Meyveleri ise tek tek alınıyor. Çevresi ateş çemberi olan Türkiye, köklü bir devlet olarak doğru hamlelerle dimdik ayakta. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye el birliğinde artık her alanda tam bağımsız Türkiye yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Bunun için hep birlikte çok çalışacağız."

Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Eski Başkanı Caner Göktepe'yi de iş yerinde ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl ve İlçe Başkanları Amasya'da yapılan istişare toplantısına katıldı

MHP Samsun İl ve İlçe Başkanları Amasya'da yapılan istişare toplantısına katıldı