23 Nisan 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ: LAF ÜSTÜNE LAF KOYMANIN DEĞİL, TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMANIN ÇABASINDAYIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinde sanayi esnaflarını ziyaret ederek, "AK Parti olarak laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız" dedi.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 13:54 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında 19 Mayıs ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. 


Samsun'un 19 Mayıs ilçe merkezindeki iş yerlerinde esnafla buluşan Yusuf Ziya Yılmaz, vatandaşlar ve işyeri sahipleriyle sohbet etti, görüş ve taleplerini dinledi. 

Gezide açıklamalarda bulunan Yusuf Ziya Yılmaz, özellikle büyükşehir başkanlığı döneminde 19 Mayıs ilçesine tüm ilçeler gibi büyük hizmetler götürdüklerini, en önemlisi halkla çok iyi kucaklaştıklarını söyledi. 

LAF DEĞİL HİZMET ÜRETECEĞİZ 

"AK Parti olarak laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız" diyen Yılmaz, "Şimdi hizmetimizi milletvekili olarak sürdürmek, AK Parti'nin 'İnsanı yaşat ki devlet anlayışın'  siyasetin anlayışını başka bir kulvarda devam etmek için yola çıktık. Ülkenin vatan, bayrak, halk sevdalısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var. Bizler bu güçlü yolculukta en iyi hizmeti yapmak, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hizmete talip olmak için yola çıktık. Laf üretmeyeceğiz, hizmet edeceğiz, proje üreteceğiz. Yaptıklarımızın üzerine daha fazlasını koyacağız. Halkımız şunu çok iyi biliyor, biz laf değil icraat yaparız. Hizmetten başka aklımızda, fikrimizde hiçbir düşünce yok." dedi. Yılmaz, gün boyu ilçede ziyaretlerini teşkilat üyeleriyle birlikte sürdürdü. İftarını da 19 Mayıs ilçesinde Engiz Mahallesi sakinleri ile açan Yılmaz, teravih namazı sonrası Kuşkaya Mahallesi’ne misafir oldu. Yılmaz, “Hamdolsun 19 Mayıs ilçemize verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmenin gururuyla, ‘Yaparsa yine Ak Parti yapar’ diyen hemşerilerimizin desteğini aldık. ”ifadelerini kullandı.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı ve milletvekili adaylarını ziyaret etti

Zihni Şahin kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı ve milletvekili adaylarını ziyaret etti