24 Haziran 2019 Pazartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN İÇİN ÇALIŞIYORUZ SAMSUN İÇİN EN İYİSİNİ İSTİYORUZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun için çalışıyoruz Samsun için en iyisini istiyoruz

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun için çalıştıkları ve Samsun için en iyisini istediklerini açıkladı.

04 Kasım 2018 Pazar 17:52 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un daha iyi konuma gelmesi için büyük mücadeleler verdiklerini söyledi.


AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da ziyaretine gelen konuklarını ağırladı. Meclis faaliyetlerinin ardından seçim bölgesi Samsun'da çalışmalarını sürdüren milletvekili Yılmaz, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, 4 kez Kırkpınar Başpehlivanı olan Recep Kara, Giresun esnaf ve sanatlar odaları başkanları gibi bir çok konuğunu ofisinde ağırladı.

Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un Türkiye gibi geleceğe emin adımlarla ilerlediğini, ortak akıl anlayışı içinde halkın katılımı, büyük bir uzlaşıyla çalışmaların yürütüldüğünü söyledi."HALKIMIZLA EL ELE SAMSUN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"
"Samsun hepimizin vazgeçilmezi" diyen Yusuf Ziya Yılmaz, "Kentimizle, halkımızla bizim büyük bir gönül bağımız var. Samsun için ne yapabilirizi, nasıl daha çok katkı veririzi sürekli konuşuyor projelendiriyor, hayata geçiriyoruz. Şehrimizin tahmin edilemez büyük bir potansiyeli var. Sadece el ele vererek, dinamikleri harekete geçirerek çok daha büyük bir ivme yakalayabiliriz. Büyük sevdamız Samsun'un daha iyi konuma gelmesi, şehrimizin bir adım daha öne çıkması, ekonomisinin, istihdamının güçlenmesi, üretimin artması, yaşanılabilirlik ve huzur ortamının gelişmesi için çok çalışacağız. Bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışmalar bu yöndeydi, bundan sonrada böyle olacak. Halkımızın bize olan büyük inancını hiçbir zaman boşa çıkarmayacağız." diye konuştu."TÜRKİYE'NİN ŞAHLANMASINI ÖNLEYEMEYECEKLER"
Hizmet, üretim, istihdam, kalkınma, çalışma, gelecek, huzur, mutluluk, sevgi, gönül gibi kelimelerin hayata tam anlamıyla geçmesi için büyük mücadeleler verildiğini ifade eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Ülkemiz kendisine büyük hedefler koyan kabuğunu kırmış, geleceğe emin adımlarla ilerler hale gelmiştir. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye büyük adımlar attı, atacaktır. Hedeflerimiz büyük, hedeflerimiz güçlü müreffeh bir Türkiye için. Uzun zamandır ülkemiz üzerine kirli hesapların yapıldığını hepimiz görüyoruz. Ne hesap yapılırsa yapılsın Türkiye'nin şahlanmasını önleyemeyecekler." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır