11 Aralık 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN'DA İLK GÜNKÜ AŞKLA SEÇİM GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun'da ilk günkü aşkla seçim gezilerini sürdürüyor

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yıl boyunca sürdürdüğü Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinde olduğu gibi seçim çalışmalarına da dur durak bilmeden ilk günkü aşkla devam ediyor.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 19:03 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettikten sonra milletvekilliği aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçimleri için harıl harıl çalışıyor. Yusuf Ziya Yılmaz seçim ziyaretleri kapsamında Vezirköprü, Kavak, Havza ve Asarcık ilçelerini ziyaret etti.


AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz Havza ilçesinde yaptığı ziyaretlerde Samsun için 19 yıl gecesini gündüzüne katarak halka hizmet etmeyi amaçladığını söyledi. 

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz Havza ilçesine giderek Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ve yönetimini ziyaret etti. HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL GÜNLER İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
19 yıl boyunca Samsun’a Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz belediye ve parti binasında yaptığı konuşmada, erken seçim kararının ansızın geliştiğini ama her zaman çalışmaya hazır olduklarını belirterek, “Erken seçim kararı çok hızlı gelişti. Türkiye’nin gündeminde hiç yok iken alınan bir karar olmasına rağmen, AK Parti’nin tüm mensupları erken seçime her zaman hazırdır. Erken seçimin şart olduğu bir dönemden geçiyorduk. Ülkenin içinde bulunduğu şartlar, ekonomi ile ilgili sorunlar bunu gerektiriyordu. 24 Haziran seçimlerinin bir başka boyutu ise başkanlık sistemine geçişi daha çabuk realize etmek ve sarsıntısız bir şekilde tamamlamak. Erken seçim kararı verildikten sonra sürecin uzun olması hem ekonomiyi, hem de ülkenin gidişatını etkileyecek bir durum olduğu için Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bey ve kurmayları 24 Haziran tarihini benimsedi. Süreç başladıktan sonra genel merkez ile görüşmelerimiz doğrultusunda bildiğiniz üzere aday adayı oldum. 19 senedir yaptığım belediye başkanlığı görevinden istifa etmemin ardından, Samsun’a milletvekili olarak hizmet etmek için kolları sıvadım. Hep birlikte daha güzel günlere kavuşmak için, ülkemizin içinde bulunduğu zor durumları en aza indirmek için çalışacağız. Türkiye’nin dünyadaki en modern, en rahat ve ekonomik sorunları en aza inmiş ülkeler arasında yer alması için mesai harcayacağız. İnşallah Rabbim yüzümüzü kara çıkartmaz. ” dedi. 

Yusuf Ziya Yılmaz Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaretinin ardından Havza Kaymakamı Metin Yılmaz’ı da ziyaret ederek ilçedeki ziyaretlerini tamamladı. 

Yusuf Ziya Yılmaz: Mesafeler hizmete engel olamadı

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü, Kavak ve Asarcık ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Samsun halkının gönlünde taht kuran Yılmaz’a karşı vatandaşın yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.MESAFELER HİZMETE ENGEL OLAMADI

Vezirköprü’de AK Parti İlçe Başkanlığı’nda partililerle buluşan Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, eski ilçe başkanları Halil İbrahim Doğan ve Sami Pala’nın övgü dolu sözleriyle karşılandı. 

Yusuf Ziya Yılmaz’ın özellikle Şahinkaya Kanyonu için yaptığı çalışmaların ilçenin tanıtımına büyük katkı sağladığını belirterek teşekkür dileklerini iletti. 

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz ise Vezirköprü’nün en uzak ilçe olmasına rağmen diğer ilçelerle eşit oranda hizmet aldığını, asla ikinci plana atılmadığını belirterek, “Vezirköprü Samsun’umuza en uzak olan ve yüzölçümü olarak en büyük olan ilçesi. Uzaklıklar bize hiçbir zaman engel olmadığı için burada da hizmetlerimizi sürdürdük. Bazı mahallelerimizin yol sorunları var. Özellikle ilçe merkezine en uzak mahallelerde bu sorunlar. Onlar da yeni Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin bey döneminde inşallah çözülecektir. Vezirköprü’müzün tanıtımı için büyük çabalarımız oldu. Burada bir festival yaptık. Dünyanın dört bir yanından sporcuları misafir ettik. Allah’a şükür gelen herkes memnun ayrıldı. Yol sorunları da tamamen çözüldükten sonra Vezirköprü’müzde yaşamak çok güzel olacak” dedi. 

Yılmaz, Vezirköprü’de gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Kavak ilçesine giderek Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve yönetimini ziyaret etti. Ardından Asarcık’a geçen Yılmaz, Kaymakam Fatih İzmir, Belediye Başkanı Şerif Kılağuz ve AK Parti İlçe Başkanı Hami Karakaş ve yönetimini ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Gazze'ye saldıran İsrail'i kınadı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Gazze'ye saldıran İsrail'i kınadı