19 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN'UN AK PARTİ'YE GÜVENİ TAM

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un AK Parti'ye güveni tam

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları için gittiği her ilçede vatandaş ve esnafların yoğun sevgisi ile karşılaşıyor. Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun halkının AK Parti'ye olan güveninin tam olduğunu söyledi.

07 Haziran 2018 Perşembe 17:33 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarına dur durak bilmeden devam ederken, gittiği her yerde halkın sevgisi ile karşılaşıyor.


AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, halkın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye büyük güven duyduğunu hatırlatarak, “Bu güvenin vebali çok büyük, onun için çok çalışacağız, durmayacağız” dedi. 

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Çarşamba ilçesinde sürdürdü. Her gün bir ilçede program yapan Yılmaz, bu sefer de ‘Vakit Çarşamba Vakti’ dedi. AK Parti Çarşamba ilçe başkanı Halit Doğan ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Yılmaz, programına esnaf ziyaretiyle başladı. Esnafın elini sıkan görüş ve taleplerini dinleyip onlarla sohbet eden Yılmaz, ilçede ilgiyle karşılandı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Çarşambaya yapılan yatırımlardan da söz eden Yılmaz, özellikle vatandaşların köprü, yol ve su yatırımlarından dolayı teşekkürleri ile karşılaştı. 

GÜVEN TAM 
Onlarca işyerine uğrayan Yusuf Ziya Yılmaz, buralarda birçok vatandaşla uzun ve samimi sohbetlerde gerçekleştirdi. Esnaf bir bayanı ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, “Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’ye ve sizlere sonuna kadar desteğiz. Ülke yeniden sizinle hayat buldu” sözleriyle karşılaştı. TÜRKİYE OLACAĞIZ 
“Biz halkımızın bu sevgisinin, güveninin karşılığını vermek için çalışıyoruz” diye Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız ne diyor ? Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bunu biz gerçekleştireceğiz. Nasıl? Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Bu cümleler çıkılan yolun önemini, hassasiyetini, büyük vebalini net bir şekilde anlatmaktadır. AK Parti davası millet davasıdır, AK Parti davası vatan, bayrak davasıdır. Halkımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye büyük güven duyuyor. Bu güvenin vebali çok büyük, onun için çok çalışacağız, durmayacağız.” dedi. Yılmaz, Çarşamba tekstil fabrikasını da ziyaret etti. Daha sonra teşkilat üyeleriyle birlikte ilçe programına devam etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

deniz can

09 Haziran 2018 Cumartesi 15:39

Heryerde sevgi olabilir ama atakum sahili halkı beddua ediyoz bahçelerimiz iki işletme baryaptı dava kzandık 2011 de yıkım belediyenin bütçesi yokmuş yıkmaya yazı geldi yıkılcakbianada yok açıkda içip naralar atan çalgılar sazlarla yaşdık yıllarca iki belediye kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi duvarsız çatısız yerlere on gündür yeniden betonlanıyor ortak alanlarımız dilekçe verdik engellenmiyor garevini yapmayanlara haklarımız haram olsundiyoruz suçlular kanun üstündemi acaba

deniz can

08 Haziran 2018 Cuma 02:42

Ne güveni anamız ağladı atakum sahilinde bina ortak alanlarımız bar oldu 2011 de kanun kazandık yıkım ama yıkan olmadı geçen sene zabıtaların yanında öteki bahçemizi betonladılar bu ramazanda heryer betonlanıyor engellenmiyor dünya dilekçe verdik açık yerlere iki belediye canlı müzik ruhsatı kapalı raporu tutarak yıllarca açıkda içenler sazlar cümbüşler biz haklarımızı haram ediyoz mubarek gün iki dünyadada atakum belediyesinin bütçesi yokmuş yıkmaya ama yıkılcak bina yokaçık bahçeler Atakum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Başbakan Binali Yıldırım Samsun'a gelerek vatandaşlarla sahur yapacak

Başbakan Binali Yıldırım Samsun'a gelerek vatandaşlarla sahur yapacak