20 Haziran 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ SİYASET AKADEMİSİNDE KONUŞTU: EN İYİ ÖRNEK RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR

Yusuf Ziya Yılmaz Siyaset Akademisinde konuştu: En iyi örnek Recep Tayyip Erdoğan'dır

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Rize'de Siyaset Akademisi toplantısında beden dili ve iletişimde en iyi örneğin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olduğunu söyledi.

29 Nisan 2018 Pazar 10:58 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Rize'de yaptığı konuşmada "Beden Dili ve İletişimin önemini vurgulayan, karşısındakine duruşu ile düşüncesini açıklayabilen en iyi örnek Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi. 


AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Rize Siyaset Akademisi programında İletişimim Önemi başlıklı sunumu ile tecrübelerini paylaştı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda Yılmaz, siyaset ile iletişimin önemini aynı eksende harmanlayarak hazırladığı sunum ile dinleyiciler hem keyifli hem de bilgilendirici dakikalar yaşattı.
 


İLETİŞİMDE İLK İZLENİM ÇOK ÖNEMLİDİR 
İletişimde ilk izlenimin öneminin büyük olduğunu belirten Yusuf Ziya Yılmaz,"İnsan davranışları diğer insanlar üzerinde yaratılan ilk izlenim sonrasında şekillenir. İletişimde tekrarlanmayacak tek şey ilk izlenimdir. İnsanlar üzerinde yarattığımız ilk izlenim 30 saniye içinde oluşur. Bu süreyi bilinçli bir şekilde kullanmak karşımızdakiler üzerinde istediğimiz düşünce izleniminin doğmasına imkan verir" diye konuştu. 

BEDEN DİLİNİ KULLANMADA EN İYİ ÖRNEK CUMHURBAŞKANIMIZDIR

Beden dilinin iletişimin yarısı olduğunu ifade ederek sözlerini sürdüren Milletvekili A. Adayı Yılmaz,"Karşılıklı iletişimde sözler yüzde 7, ses tonunun yüzde 43 ve yüzde 50'sini de beden dili oluşturur. Bu oranlara bakacak olursak eğer beden dilinin iletişimde ne kadar önemli olduğunu görürüz. Bu yüzden beden dilini daha iyi kullanmamız gerekiyor. Beden Dili ve İletişimin önemini vurgulayan, karşısındakine duruşu ile düşüncesini açıklayabilen en iyi örnek de Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

CEM

30 Nisan 2018 Pazartesi 18:09

SEN ONUN TIRNAGI BİLE OLAMASIN VATANDAŞ DÜŞMANI

dülger

29 Nisan 2018 Pazar 14:03

En iyi örnek nasıl olurki sahil halkının anası ağlatılıyo esnaflar caddeleri parkları özel mülkleri işyeri yaptı iki belediyede ****ı bile olmadı hatta kanun var kazanılmış elimizde işgal edilip bar olan bahçelerimiz otoparklarımızla ilgili 2011 de ama işyerlerini koruma adınamı yaptırım olmadı açıkda içkiler içenlar şarkılar söylüyo çalgılar sazlar var denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Abdullah Kurumahmut, AK Parti'den Samsun Milletvekili aday adaylığını açıkladı

Abdullah Kurumahmut, AK Parti'den Samsun Milletvekili aday adaylığını açıkladı